Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dante i Nero na nowym gameplay trailerze Devil May Cry 5

5 postów w tym temacie

Dante is back, baby! Phew, ale to pięknie wygląda. Pomimo wcześniejszych obaw jestem pod mega wrażeniem. Muzyka w trailerze  również mi (i chyba tylko mi, bo wielu ludzi w internetach narzekało, nie wiem czemu) bardzo zaimponowała. W utworze zagościł zespół Suicide Silence, a o ich ostatnim albumie się nie mówi, taki był zły, więc zaskoczenie z mojej strony było spore. A nowa postać? Wygląda co najmniej intrygująco. Nie mam pojęcia kim jegomość jest, ale chyba już go lubię. ? 

Co do edycji Deluxe: czy cena napewno się zgadza? Bo ~260 zł to już zazwyczaj premierowa cena normalnych wersji. W każdym razie na pewno biorę tę edycję (jak nie pre-order, ale musiałbym zobaczyć te dodatki), ale fajnie by było, gdyby dorzucili doń steelbooka. Ładnie by się prezentował przy tym z DMC4. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skelldon napisał:

 Co do edycji Deluxe: czy cena napewno się zgadza? Bo ~260 zł to już zazwyczaj premierowa cena normalnych wersji. 

Te 260zł to chyba z czapy wzięli, na PS Store ta wersja kosztuje 289zł.... Też sobie myślałem "Ale tanio, tyle co zwykła w sklepie" A tu taki wuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować