Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rojst wciąga jak bagno - recenzja serialu

4 posty w tym temacie

Mnie osobiście serial zanudził. Dopiero od 4 odcinka coś się dzieje. Poza tym jest wiele niedopowiedzeń typu odcinek kończy się cliffhangerem a potem postacie normalnie dalej funkcjonują, jakby cała sprawa rozwiązała się między odcinkami. Widz nie jest w żaden sposób nagradzany za obejrzenie kolejnego odcinka, jest jedynie zachęcany cliffhangerem a potem zostawiany z niczym.

Przez cały czas nie bardzo wiadomo do czego właściwie dążą bohaterowie, po co zajmują się sprawą. Ot takie pogaduchy, pokazywanie polskiego klimatu, ale nie bardzo wiadomo do czego mają prowadzić niektóre akcje bohaterów. Np. kompletnie nie załapałem gdy dziennikarz odwiedził człowieka w szpitalu psychiatrycznym. Wgl nie wiedziałem kto to jest i czemu dziennikarz go odwiedza, myślałem, że to jakiś wątek z du*y, dopiero potem skojarzyłem, że odwiedzał obłąkanego podejrzanego.

Do tego wątek lasu który niby ma nadawać jakiś horrorowy klimat a tak naprawdę jest po nic. Wyjaśniono go dopiero w piątym odcinku i praktycznie nic nie dodaje do serialu, więc nie wiem po co go w ogóle wsadzili i nie wykorzystali, chyba tylko po to, żeby pojechać na modzie stranger things.

Obejrzeć można, ale nic specjalnego to to nie jest. Poszli na łatwiznę z polskim kryminałem, bo to jedyna filmowa rzecz jaka wychodzi polakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobało, choć nadal nie wiem o co chodziło z tymi zdjęciami które młoda żonka chowała za szafką.

Na początku myślałem że miała z kimś romans, i ta osoba ją teraz tymi fotkami szantażuje. No ale koniec końców nic się nie wyjaśniło w tej kwestii. 

Edytowano przez Sanders-sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować