Zaloguj się, aby obserwować  
BorneoM

Soundtracki z gier

259 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2009 o 19:50, Pablo1989 napisał:

Żeby nie było (UWAGA IRONIA) Tibia ma chyba najlepszy podkład muzyczny z wszystkich gier
jakich słyszłem :D


Wg mnie jest tak samo - pod względem audio Tibia ma u mnie 11/10. A to dlatego, ze saundtrack sam układasz sobie w foobarze2000 lub winapie a tak to przyjemny dzwięk ma DMC4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy pamiętacie oryginalny i fajny kawałek, jaki leciał w menu Colina McRae Rally 2.0? Czy ktoś może mi podać na niego namiary (nazwa, link do odsluchania)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, że jest właśnie wyszukiwarka tematów bo już chciałem założyć nowy temat ale co tam o tym...

Ostatnio jednym z ciekawszych soundtracków dla mnie bynajmniej jest ten z DJ Hero w końcu gra muzyczna ale mixy występujące w tej grze rządzą ale po pewnym czasie się nudzą ale na imprezę jak znalazł jak samo DJ Hero, a jednym z moich ulubionych jest ten z Devil May Cry''a 4 te brzmienia są dla mnie idealne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos ścieżek dźwiękowych z gier wkurza mnie to że nie zawsze można kupić muzykę z danej gry , ba płytka z muzyką z gry bardzo często nie znajduje się w kolekcjonerskiej edycji danej gry.

A przecież muzyka z "Desperadsos" , "Red Dead Revolver" Max Payne" aż prosi się o osobny krążek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 - soundtrack uratował tę grę.
W serii Resident Evil i Silent Hill też mozna znaleźć fajne motywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponieważ moderator mnie tu skierował wiec proszę o pomoc w poszukiwaniu Soundtrack''a z wejsciuwki Autorun''a z gry Zeus Master of Olimp ...
... proszę serdecznie o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam soundtrack z pierwszej części Monkey Island, super klimatyczny i przyjemny dla ucha, a poza tym dostępny za darmo, zresztą jak i inne soundtracki od LucasArts na stronie producenta. Jeden z moich ulubionych, poza tym IMO genialne soundtracki mają jeszcze Gothic, GTA Vice City, Mafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ode mnie:
-Mass Effect 1 i 2
-Hitman-y
-Freedom Fighters
-HALO 1 i 2
-AquaNox
-World in Conflict
-Metal Gear Solid-y
-Silent Hill-e

Dużo jest gier z wybitnymi soundtrackami, a teraz raczej nie wymienię wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

knopflerknopfler :P u mnie w MP3ójce gości Muzyka tytułowa i Scumm bar :) dla mnie najlepsze kawałki jakie słuchałem z tego soundtracku, bym mógł cały soundtrack wrzucić ale coś kabel nie chce wkyryć podłączonej MP3jki przy kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o soundtracki, to w ucho ostatnio najbardziej zapadł mi ten z assassin''s creed II - genialnie wkomponowany w realia gry, po prostu cud, miód, orzeszki xD Szczególnie polecam ten kawałek:

http://www.youtube.com/watch?v=ZJz9OGYmPvs&feature=related

Strasznie chillujący, odkąd skończyłem grę cały czas go słucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nawet nie widziałem, że taki temat jest :)
Ja głównie słucham właśnie soundtracków z gier/filmów i epic music (trailerowa) np. od Two Steps From Hell.

Co mogę polecić ?

- Mass Effect 1/2 OST
- Final Fantasy XIII OST
- Ghost in the Shell 1/2 + nie które kawałki z serialu S.A.C
- Avatar OST
- Metal Gear Solid Orginal Soundtrack, Guns of the Patriots OST, Snake Eater i od nie dawna dostępny Peace Walker OST
- God of War 3 OST
- Hitman Theme i nie które kawałki
- M4 Faunts

A z Epic music to właśnie
Two Steps From Hell (jeden z ich kawałków to właśnie Heart of Courage znany z launch trailera do ME2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z klasyków warto poznać muzę z Diablo, Unreal, GRAW i serii Prince of Persia
A spoza mainstreamu -podanego wyżej- polecam takie perełki jak: Forsaken, Descent 3, Rogue Trooper, Nightmare Creatures 1 i 2 oraz Operation Flashpoint + dodatek Resistance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tak :

Splinter Cell Chaos Theory i Amon Tobin
Splinter Cell Convitcion - też Amob Tobin i nie tylko :)
Hitman i Jesper Kyd i Ave Maria no i to na razie wszystko co mi się zapamiętało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 15:17, Pablo1989 napisał:

Deux Ex mocno mi się kojarzy z Unrealem :P w końcu nie ma co się dziwić siilnik gry jest
z Unreala.

I kompozytorzy i format plików muzycznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować