Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Telltale Games zostanie zamknięte - to już oficjalne

14 postów w tym temacie

Nawet jeśli mają dokończyk TWD final sezon to obawiam sie mocno o jakość tej odsłony. W 25 osób raczej nie bedą w stanie dokończyć produkcję tak jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorkman napisał:

Nawet jeśli mają dokończyk TWD final sezon to obawiam sie mocno o jakość tej odsłony. W 25 osób raczej nie bedą w stanie dokończyć produkcję tak jak należy.

Wychodzi jednak na to że nie dokończą. Przynajmniej nie zobaczymy nieuniknionej śmierci głównej bohaterki, którą na bank planowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tacy zdziwieni? Ja kupowałem ich gry, ale nigdy w kawałkach.

Czekanie miesiącami nie dlamnie i jak widać nie dla większej populacji.

Nawet na YT, niektórzy nie zaczynali sezonów przed wydaniem ich w całości.

Nie czytali takich sygnałów i mamy rezultat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, bo to już było masowe zalewanie rynku słabej jakości produkcjami. Samo wydawanie w epizodach dla mnie to jedna z wiekszych porażek branży i żadna firma na tym dobrze nie wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć Ubisoft wyraził chęć zatrudnienia pracowników studia, może przejmą ich gry?

Osobiście grałem tylko w pierwszy sezon Batmana i "Guardians of the Galaxy", która to gra bardzo mi przypadła do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli przepowiednia się sprawdziła, bo bądźmy szczerzy wiele ludzi wieszczyło przy okazji sukcesu The Walking Dead jak to w przeciągu góra 8 lat zapewne firma przestanie istnieć jeżeli będą robić ciągle to samo. No i proszę wystarczyło tylko 6 lat by firma kopnęła w kalendarz, bo nie domyślili się, że formuła przejadła się w dwa lata po ich sukcesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie nie przeczytam artykułu o upadku telltale tam prawie same słowa hejtu, a ze gry słabe a ze w odcinkach, a ze mało akcji, a ze qte...qrde, nie podoba się, nie kupuj, nie komentuj, graj w co tam lubisz. Nieco dziwi mnie brak komentarzy w stylu : szkoda, będzie ich brakować etc. Tylko : "dobrze im tak! Oglądałem na YouTube i mi się nie podobało, zlamasy! Robią gry co to mi się nie podobają, niech gnija!"

Dla mnie osobiście TWD, Wolf Among Us to jedne z lepszych gier tego typu w jakie grałem, obie też skłoniły mnie do sięgnięcia po komiksy , które stały się moimi ulubionymi seriami.

Nie twierdzę że każda ich gra była rewelacja i mogli odnotować wyraźny spadek sprzedaży, co nie zmienia faktu że zamknięcie studia będzie nieodzalowana strata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black_Druid napisał:

Gdzie nie przeczytam artykułu o upadku telltale tam prawie same słowa hejtu, a ze gry słabe a ze w odcinkach, a ze mało akcji, a ze qte...qrde, nie podoba się, nie kupuj, nie komentuj, graj w co tam lubisz. Nieco dziwi mnie brak komentarzy w stylu : szkoda, będzie ich brakować etc.

No właśnie o to chodzi, że ludzie postąpili zgodnie z tym, co piszesz i nie kupowali ich gier, stąd taki finał.

O tym, że nie podoba się mimo dobrej fabuły, bo w odcinkach, bo się przejadło itd. to czytałem od kilku lat już, więc dziw bierze, że, zgodnie z newsem, dopiero rok temu zaczęli coś z tym robić (choć wiele zmian nie zauważyłem).
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Bardzo szkoda. Widać nawet tutaj, że gry TTG zaczęły graczy po prostu nudzić, ale przyznam się bez bicia, że mnie się podobały. Podchodziłem do nich na luźno, właśnie jak do interaktywnych seriali, a nie pełnoprawnych gier. No i TWD mnie porwało, naprawdę wzruszająca rzecz. Nadal mam nadzieję, że dokończą ten - właśnie - ostatni sezon, bo szkoda zostawić tę historię niedokończoną. No i liczyłem na powrót do formy, głupi ja. Żal również tego, że powrót Sama & Maksa możemy wsadzić między legendy. No i drugi sezon The Wolf Among Us, eh...

W każdym razie przyjemnie mi się przechodziło ich gry. Po zamknięciu Telltale Games na pewno czegoś mi zabraknie. Miejcie się dobrze.

(polecam dla podbudowania nastroju)

Edytowano przez Skelldon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować