Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Recenzja gry Deep Sky Derelicts na gram.pl

4 posty w tym temacie

Nie cierpię jak gra każe na start kompletować zespół kiedy jeszcze nie rozgryźlismy mechaniki i np. nie wiemy czy charyzma przyda się do czegoś, czy 90% gry to walka.

" możemy zdecydować się na losowanie jednej z predefiniowanych przez twórców kompozycji, rozegranie nią kilku potyczek dla poznania podstawowych mechanik i utworzenie drużyny ponownie " - bardzo dobry pomysł.

Jak dla mnie zbyt duża losowość i sytuacja jak w darkest dungeon gdzie jeden błąd równa się praktycznie przechodzeniu gry od nowa dyskwalifikuje dla mnie ten typ gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@LM

Dziel i rządź (łac. divide et impera) – stara i praktyczna zasada rządzenia polegająca na wzniecaniu wewnętrznych konfliktów na podbitych terenach i występowaniu jako rozjemca zwaśnionych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, EmperorKaligula napisał:

@LM

Dziel i rządź (łac. divide et impera) – stara i praktyczna zasada rządzenia polegająca na wzniecaniu wewnętrznych konfliktów na podbitych terenach i występowaniu jako rozjemca zwaśnionych stron.

Ajajaj, strasznie mi to sformułowanie pasowało, a tu taka wtopa:( dzięki, zapamiętam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować