Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Recenzja Forza Horizon 4 - Cztery gwiazdki Michelin

7 postów w tym temacie

41 minut temu, sinbad78 napisał:

Spiderman 6/10 - pamiętamy. 

Nie ten recenzent. Tamten swoją nieumiejętność pisania maskuje właśnie takimi "szokującymi" tekstami, bo inaczej nie potrafi przyciągnąć czytelnika, a potem wychodzi co wychodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

aż po przejażdżkę pod jedynym w swoim rodzaju Wiadukcie Glenfinnan, który znacie z filmu o Harrym Potterze

hmmm wiadukt Glenfinnan .... skąd ja to znam?.... no tak z filmu o Potterze O.o

Ludzkość się stacza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę grał na sto procent, teraz przechodzę trzecią część, jest prawie perfekcyjnie, jeśli pominiemy beznadziejną optymalizację. Na TV z włączoną synchronizacją podczas wyścigów 45-60 fps, ale jak już wyłączę vsync to nagle można w 80 fps przejechać całą trasę, gdyby tylko nie ten cholerny tearing... Dobrze, że mam gsync na swoim monitorze, no ale 27 cali to nie 50...

Edytowano przez MisioKGB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajonk78 napisał:

"Cztery gwiazdki Michelin..." - a co one mają do recenzji gry wyścigowej? Nie bardzo widzę powiązanie, więc prosiłbym o wyjaśnienie...

:) Przyszło mi do głowy to głównie dlatego, że Michelin bądź co bądź produkuje opony (btw przewodnik wydają już od bagatela 1900 roku! To zarazem prawdopodobnie pierwszy przykład content marketingu, bo pokazując najlepsze z restauracji Michelin chciał zachęcić ludzi do podróżowania samochodami zapewniając sobie podaż na opony), natomiast Forza Horizon pośród reszty zręcznościowych gier wyścigowych zasługuje na minimum tak samo prestiżowe wyróżnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować