Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

X4: Foundations z datą premiery i wymaganiami sprzętowymi

7 postów w tym temacie

Wymagania wręcz kosmiczne. Ciekawe jak/czy gra je wynagrodzi widokami? A może po prostu optymalizacja leży i kwiczy.

Mam szczerą nadzieję, że gra będzie umiejetnym wyśrodkowaniem pomiędzy  X Rebirth, a X3. Forma i tepo rozgrywki z X3 jest po prostu zbyt wolne i mało okreslające kierunek, dla szerszego grona odbiorców. Wykonywanie jednej misji przez kilka/kilkanaście godzin to mocna przesada. Z kolei Rebirth poszedł stanowco za mocjo w uproszczenia, a wręcz został wykastrowany z elementu "X" w tym "X". O optymalizacji nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vonYoYo napisał:

Znowu brak wersji PL tej serii ???

Szukają polskich tłumaczy, więc polska wersja chyba będzie https://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=399440

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie wymagania a tylko 12 GB danych? - leży optymalizacja - obym sie mylił ale X-Rebirth po premierze słabo wyglądał. Po poprawkach było lepej ale zbyt długo sie tam wszyskto działo. Mechnika gry nie była najlepsza. Obym sie mylił ale wątpie czy Egosoft posłucha fanw serii X i powróci do formy i grywalności z Terran Conflict.

Cena znowu widze na steme z du*y ale pewnie znowy sie skusze licząc na to, że producent jednak coś zmienił.

Brak lokalizacji PL znowu mnie dziwi. Nie wiem dlaczego żaden polski wydawca się tym nie interesuje bo fanów ta seria ma naprawde sporo w naszym padole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, CorbenDallas napisał:

Takie wymagania a tylko 12 GB danych? - leży optymalizacja - obym sie mylił ale X-Rebirth po premierze słabo wyglądał. Po poprawkach było lepej ale zbyt długo sie tam wszyskto działo. Mechnika gry nie była najlepsza. Obym sie mylił ale wątpie czy Egosoft posłucha fanw serii X i powróci do formy i grywalności z Terran Conflict.

Cena znowu widze na steme z du*y ale pewnie znowy sie skusze licząc na to, że producent jednak coś zmienił.

Brak lokalizacji PL znowu mnie dziwi. Nie wiem dlaczego żaden polski wydawca się tym nie interesuje bo fanów ta seria ma naprawde sporo w naszym padole.

12GB na twoim dysku to malutka ilość. Bardziej mnie bawi minie fakt, że gra korzysta z tak zwanej ulepszonej wersji silnika z X:Rebirth czyli to już na dzień dobry to zapowiada nielichą gnojówkę. Kurde spełniam rekomendowane wymagania XR i by uzyskać średnie 55 fps rozdzielczość musi być ustawiona na 720p i wszystko prawie na absolutne low/off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować