Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Więcej RPG znaczy lepiej - recenzja Assassin's Creed Odyssey

21 postów w tym temacie

Ja był tam może 6/10

Ale widzę że ten serwis jest już jaki jest. Załadowany reklamami i tego typu recenzjami. Walka wygląda jak z roku może 2001. Jakiś h'slash z 3 osoby, główny bohater trzyma w obu rękach po jednym mieczu i macha nimi na raz we wrogów którzy z tarczami i włóczniami stoją w kółko i czekają na wp****. Dajcie spokój, Assasins już się skończył. Gra dla dzieci z ADHD. Mam dosyć już gram.pl. Pozdrawiam i to była moja ostatnia wizyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 
 
Hiurri napisał:

Ja był tam może 6/10

Ale widzę że ten serwis jest już jaki jest. Załadowany reklamami i tego typu recenzjami. Walka wygląda jak z roku może 2001. Jakiś h'slash z 3 osoby, główny bohater trzyma w obu rękach po jednym mieczu i macha nimi na raz we wrogów którzy z tarczami i włóczniami stoją w kółko i czekają na wp****. Dajcie spokój, Assasins już się skończył. Gra dla dzieci z ADHD. Mam dosyć już gram.pl. Pozdrawiam i to była moja ostatnia wizyta :D

Trzymam Cię za słowo. Z drugiej strony ,nikt napewno nie będzie płakał za tobą. Zapamiętam twojego nicla

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się gra bardzo dobrze. Czasem lepiej jak w Origins, czasem gorzej. Dopiero zaczęło być fajnie, w momencie gdy wyrwałem się z tej dziury na początku.

Trochę się dziwie, bo odnioslem calkiem inne wrazenie jak reszta ludzi komentujacych. Jestem ciekawy, ilu tak naprawde mialo w reku nowego Assasyna, nie wspomnę o graniu. Obserwuje ostatnio komentarze, na wszystkich portalach dla graczy, i zauważyłem, wzrost tendencji, jadu, pieniactwa, i nieustannego pierdo toku, że wszystko jest zle, nic sie ogolnie nikomu nie podoba. Domyślam sie, że chodzi o mentalnosc polsko katolicką,  gdzie głównym celem zwiedzania ww miejsc, jest chęć dokopania komuś, i pozbycia się swoich frustracji, które każdego dnia gromadzą się, i muszą być wypierdziane, w ten czy inny sposób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzikiDzik2123 napisał:

Mi się gra bardzo dobrze. Czasem lepiej jak w Origins, czasem gorzej. Dopiero zaczęło być fajnie, w momencie gdy wyrwałem się z tej dziury na początku.

Trochę się dziwie, bo odnioslem calkiem inne wrazenie jak reszta ludzi komentujacych. Jestem ciekawy, ilu tak naprawde mialo w reku nowego Assasyna, nie wspomnę o graniu. Obserwuje ostatnio komentarze, na wszystkich portalach dla graczy, i zauważyłem, wzrost tendencji, jadu, pieniactwa, i nieustannego pierdo toku, że wszystko jest zle, nic sie ogolnie nikomu nie podoba. Domyślam sie, że chodzi o mentalnosc polsko katolicką,  gdzie głównym celem zwiedzania ww miejsc, jest chęć dokopania komuś, i pozbycia się swoich frustracji, które każdego dnia gromadzą się, i muszą być wypierdziane, w ten czy inny sposób. 

To tak, jakby ktoś napisał, że skoro Tobie tak wszystko się podoba to musisz mieć gó*****y gust. Uogólnianie działa niestety w obie strony.

Odyssey jest śmieszne jako erpeg ("niepoważna fabuła" było nie było...) i powtarzalne jako gra akcji, grind jak w Shadow of War tylko bardziej drętwy. Komuś może to wystarczyć do dobrej zabawy, a komuś innemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzikiDzik2123 napisał:
 
 
Hiurri napisał:

Ja był tam może 6/10

Ale widzę że ten serwis jest już jaki jest. Załadowany reklamami i tego typu recenzjami. Walka wygląda jak z roku może 2001. Jakiś h'slash z 3 osoby, główny bohater trzyma w obu rękach po jednym mieczu i macha nimi na raz we wrogów którzy z tarczami i włóczniami stoją w kółko i czekają na wp****. Dajcie spokój, Assasins już się skończył. Gra dla dzieci z ADHD. Mam dosyć już gram.pl. Pozdrawiam i to była moja ostatnia wizyta :D

Trzymam Cię za słowo. Z drugiej strony ,nikt napewno nie będzie płakał za tobą. Zapamiętam twojego nicla

 

Stary jesteś psychiczny ? Zapamiętujesz nicki na stronach o grach żeby sprawdzić czy ktoś jest słowny ? Oczywiście, że nikt nie będzie. I na to liczę. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co, już wam ubi nie stawiał hoteli i rekalm, że takie oceny? Wstyd to mało powiedziane, po prostu żenada taka, że braknie słów... nie będę już wymieniał tego, czym ta gra jest, bo mi się nie chce punktować rozlicznych wad tego crapa. Ale powiem wam otwarcie, przynosicie WSTYD sobie i całej branży dziennikarskiej. Skompromitowaliście się i to srogo, nie pierwszy zresztą raz, bo już takie sytuacje były kiedy gnioty ocenialiście równie wysoko. Rozumiem, że chcecie przyplusować u swoich inwestorów, ale teraz to już wam się totalnie rozmył grunt pod stopami. Totalnie. Nabrałem sporego dystansu do tej branży, właśnie przez takie gry i takie sytuacje, ale zawsze jak widzę coś takiego to po prostu czuję się rozczarowany w jakim kierunku to wszystko poszło.

Nie ma co strzępić języka; i tak was to pewnie średnio interesuje, jednak paskudne zachowania należy piętnować, dlatego mówię wam również i ja: PRZESADZILIŚCIE - i to grubo - po całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.10.2018 o 14:08, SpiralArchitect napisał:

Powtarzalny grindfest nieporadnie udający erpega. Recenzenci zgodnie zachwyceni, gracze jakby mniej. Szokujące ;)

Gracze NIGDY nie będą zadowoleni. Szokujące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lis_23 napisał:
Dnia 4.10.2018 o 14:08, SpiralArchitect napisał:

Powtarzalny grindfest nieporadnie udający erpega. Recenzenci zgodnie zachwyceni, gracze jakby mniej. Szokujące

Gracze NIGDY nie będą zadowoleni. Szokujące

User score za metacritic (które, było nie było, też jest przecież pełne trolli): Divinity OS II: 8,4. Dark Souls: 8,9, Wiedzmin Wild Hunt: 9,3. Da się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy takich minusach taka ocena?ja wiem , że redaktor Trzyna jest fanką Assasynow, ale to już jest niesmieszny żart. Najpierw Spider-Man teraz nudny odtworczy Assasin, przestajecie być dla mnie wiarygodni a znamy się tyle lat i zawsze recenzje Gramu były dla mnie najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie, w dzisiejszych czasach lepiej dać ocenę 96 niż 69... potem same problemy i pozwy a nikt nie chce wyjść jak Sapkowski na mydle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, SpiralArchitect napisał:

User score za metacritic (które, było nie było, też jest przecież pełne trolli): Divinity OS II: 8,4. Dark Souls: 8,9, Wiedzmin Wild Hunt: 9,3. Da się?

Chodzi mi o to, że nigdy nie zadowolisz WSZYSTKICH, ZAWSZE będą niezadowoleni, zwłaszcza w naszym kraju, gdzie hejt jest bardzo modny w ostatnim czasie. Do tego dochodzi sentymentalizm i to przeświadczenie, że kiedyś to było super i wszystko było lepsze i dam sobie głowę uciąć, że ewentualny "Gothic 4", "Neverwinter Nights 3", "Half Life 3' czy "Baldurs Gate 3' też nie dogodziłyby wszystkim fanom i część z nich uznałoby samo powstanie takiej gry za świętokractwo i za zamach na ich wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lis_23 napisał:
5 godzin temu, SpiralArchitect napisał:

User score za metacritic (które, było nie było, też jest przecież pełne trolli): Divinity OS II: 8,4. Dark Souls: 8,9, Wiedzmin Wild Hunt: 9,3. Da się?

Chodzi mi o to, że nigdy nie zadowolisz WSZYSTKICH, ZAWSZE będą niezadowoleni, zwłaszcza w naszym kraju, gdzie hejt jest bardzo modny w ostatnim czasie. Do tego dochodzi sentymentalizm i to przeświadczenie, że kiedyś to było super i wszystko było lepsze i dam sobie głowę uciąć, że ewentualny "Gothic 4", "Neverwinter Nights 3", "Half Life 3' czy "Baldurs Gate 3' też nie dogodziłyby wszystkim fanom i część z nich uznałoby samo powstanie takiej gry za świętokractwo i za zamach na ich wspomnienia.

Oczywiście, to jest wszystko prawda. Ale zauważ interesującą prawidłwość. Duże tytuły dzielą się odstatnio na dwie grupy. Jedna to takie gry jak Asasyny, średnia recenzencka około 8-9, średnia graczy 5-6. Druga, to chociażby te, które wcześniej wymieniłem. Różnica jest tak porażająca, że to chyba nie jest efekt narzekania kilku malkontentów, prawda? Raczej dowód na coraz większe oderwanie redaktorów od rzeczywistości. Bo jeśli średnio połowa społeczności obsmarowuje Shadow of War za mikrotransakcje, a Asasyny za powtarzalny grind, a recenzenci udają, że problem nie istnieje, to ktoś tu nie rozumie oczekiwań graczy. A dla nich się w końcu pisze. Teoretycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba ten Assassyn choć ma swoje też i minusy jak i plusy...

1. minus to modele drzew jak się wejdzie w las i zobaczy je z bliska to wyglądają jakby były robione w roku 2002 :D

2. często miałem sytyuacje doczytywania się textur... przez co jak dobiegałem do jakiegoś elementu mapy to miałem pixelozę taką jak w pierwszym Half-Life xd

3. Misje poboczne do wy-levelowania postaci są typu (przynieś, zanieś i pozamiataj)

4. Twarze NPC-ów pobocznych jpdl takie duże Studio a zrobili taką fuszerkę z  twarzami ich że większość NPC'ów wygląda tak samo albo bardzo ale to bardzo podobnie facepalm*.

5. Animacje też nie urywają tyłka sztywne jak w Gothic 4 Arcania są niektóre podczas walki... ale ragdole umierających NPC'ów są już ok :D

6. Graficznie jest ok ale nie urywa tyłka też ;p

7. brak cut-scenek z seksem :D serio? gra od 18 lat i tego nie dali? Wiesiek jakoś z tego typu filmikami nie miał problemu...

Z plusów można zaliczyć ciekawą fabułę i z daleka ładne widoki, wybór płci postaci, poziom trudności i to wszystko (transakcjom mówię stanowczo nie!, szczególnie takim drogim!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram... Nawet mi się podoba. Ale to pewnie dlatego, że mój ostatni AC to część numer dwa. Więc trochę wody w Wiśle już upłynęło. Jednak ta ocena to duża przesada. Owszem gra się przyjemnie, lecz jest to tytuł maksymalnie na 7.0

Mógłbym wypisać dlaczego, lecz nie chce mi się :D

W końcu, to nie ja tu jestem recenzentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować