Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Brandon Sanderson: gdyby CD Projekt RED chciał zrobić grę na podstawie moich książek, to rozważyłbym oddanie praw za darmo

11 postów w tym temacie

Wszystko fajnie tylko ciekawe czy zdaje sobie sprawę ten pisarz, że kiedy Sapek sprzedawał prawa do CDP to oni robili pierwszą gre i byli nikim. Teraz to każdy by im oddał prawa bo zreobili dobrego wieśka nr 3 i wyrobili sobie już trochę renomę, ale kiedyś to była spredaż dla nowego studia jakby w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garot22 napisał:

Wszystko fajnie tylko ciekawe czy zdaje sobie sprawę ten pisarz, że kiedy Sapek sprzedawał prawa do CDP to oni robili pierwszą gre i byli nikim. Teraz to każdy by im oddał prawa bo zreobili dobrego wieśka nr 3 i wyrobili sobie już trochę renomę, ale kiedyś to była spredaż dla nowego studia jakby w ciemno.

Akurat z tego co wiem to sanderson dał licencje na stormlight archives dla jakiegos indie studia na oculus rifta... Zgaduje ze nie za darmo, ale tez nie za duze pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ku*wa! Nie zdziwiłbym się gdyby Redzi zaczęli rozważać opcje stworzenia gry na podstawie któregoś z dzieł Sandersona. Zwłaszcza, że to osoba, która grywa w rpgi, pewnie z ogromnym entuzjazmem podeszła by do współpracy przy powstawaniu gry. To by było coś niesamowitego. I wydaje mi się, że ktoś taki, z taką rozpoznawalnością i dorobkiem, nie rzucałby takimi wypowiedziami bez powodu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, aby Redzi byli zainteresowani taką ofertą, jego książki są po prostu słabe. Sanderson to taki typowy wyrobnik współczesnego bylejakiego fantasy w amerykański stylu. Epickie, pełne patosu, przefantazjowane, pozbawione sensu, niezbyt ambitne. Raczej nie to, w co celują Redzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie spokój. Sapkowski zawsze był chamem, ale to co zrobił teraz woła o pomstę do nieba. Redzi mimio wszystko tak bardzo nakręcili mu sprzedaż książek, że o takim sukcesie pewnie nie mógł marzyć no ale...

Myślę, że dziś takich ludzi jak Brandon Sanderson jest teraz całkiem sporo, bo każdy chciałby taką reklamę. Tylko nie Endrju z Polsky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziw napisał:

Nie wydaje mi się, aby Redzi byli zainteresowani taką ofertą, jego książki są po prostu słabe. Sanderson to taki typowy wyrobnik współczesnego bylejakiego fantasy w amerykański stylu. Epickie, pełne patosu, przefantazjowane, pozbawione sensu, niezbyt ambitne. Raczej nie to, w co celują Redzi. 

Sugerowałbym najpierw przeczytać kilka jego książek i dopiero wtedy wypowiadać się na ich temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mgły zrodzony jako crpg?

To by było ciekawe. Popieram pomysł.

Niekoniecznie jako przeniesienie fabuły, ale jako wykreowanie gry w tym uniwersum. 

Edytowano przez Gallahard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować