Gram.pl

Civilization VI trafiło na iOS

7 postów w tym temacie

Nie wierzę, że Pani Katarzyna nie jest z rodziny prezesa gram.pl bo w niemal każdym swoim tekście wali takie gafy, że się słabo robi, a nadal tu jest i pisze te pierdoły.
Jak się nie ma pojęcia o grach ani nowych technologiach to po co się pchać do tej branży?

Proszę mi pokazać jak wygląda iPhone 7s bo ja takiego w życiu nie widziałem.
I rozimiem że na iPhone Xs, Xs max ani na Xr ta gra nie pójdzie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maurycy_69 napisał:

Nie wierzę, że Pani Katarzyna nie jest z rodziny prezesa gram.pl bo w niemal każdym swoim tekście wali takie gafy, że się słabo robi, a nadal tu jest i pisze te pierdoły.
Jak się nie ma pojęcia o grach ani nowych technologiach to po co się pchać do tej branży?

Proszę mi pokazać jak wygląda iPhone 7s bo ja takiego w życiu nie widziałem.
I rozimiem że na iPhone Xs, Xs max ani na Xr ta gra nie pójdzie tak?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Ne03 napisał:

Maurycy, znajdź sobie dziewczynę i zajmijcie sie sobą. Bycie cebulakiem-burakiem juz dawno wyszło z mody ;).

Jak to się ma do mojego posta? Czy chciałeś sobie tylko nabić swojego siódmego posta na tym forum?

I jeszcze Cymciak słusznie jeszcze zauważył, że na iOS ta gra już od wielu miesięcy jest, teraz tylko wyszła wersja na iPhony.
Jak redaktor notorycznie pisze głupoty, to chyba nie nadaje się do tej pracy, bo na wiarygodności traci cały portal.

A dziewczyny nie będę szukał, bo mnie żona z domu pogoni, ale dziękuję za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Maurycy_69 napisał:

I jeszcze Cymciak słusznie jeszcze zauważył, że na iOS ta gra już od wielu miesięcy jest, teraz tylko wyszła wersja na iPhony.
Jak redaktor notorycznie pisze głupoty, to chyba nie nadaje się do tej pracy, bo na wiarygodności traci cały portal.

A to jakaś nowa moda na bronienie Kasi przez nowych użytkowników, którzy nie są świadomi, jakie ona bzdury wypisuje. I to praktycznie w każdym newsie.

Nie wiem czy podlizać się chcą, czy co, ale zaiste portal traci na wiarygodności.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się