Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cyberpunk 2077 - CD Projekt RED nie odczuwa ograniczeń sprzętu bieżącej generacji

10 postów w tym temacie

Khalid napisał:

Mam Celerona i Radeon 9200 SE. Może chociaż menu mi sie wczyta XD

Heh, przypomniało mi się granie w Gothica na P4, GeForce 2 MX 200/400 i 128 MB RAM, gdzie zapis gry wczytywałem prawie 10 minut xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Heh, przypomniało mi się granie w Gothica na P4, GeForce 2 MX 200/400 i 128 MB RAM, gdzie zapis gry wczytywałem prawie 10 minut xD

Ciekawe, bo właśnie na takiej konfiguracji jaką podałem grałem w Gothica do upadłego XD

Ty mówisz o wczytywaniu zapisu gry... ja pamiętam, że ta gra w ogole wczytywała mi się 10 minut :D Pojawiał sie mały prostokąt z logiem Gothic i trza było czekać. Na początku myślałem, że to komputer mi sie zawiesza za każdym razem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Khalid napisał:

Ciekawe, bo właśnie na takiej konfiguracji jaką podałem grałem w Gothica do upadłego XD

Ty mówisz o wczytywaniu zapisu gry... ja pamiętam, że ta gra w ogole wczytywała mi się 10 minut :D Pojawiał sie mały prostokąt z logiem Gothic i trza było czekać. Na początku myślałem, że to komputer mi sie zawiesza za każdym razem ?

O to to! Dokładnie :) ja też ostatecznie skończyłem go ta tym konfigu, ale jak się wbiło do Obozu Bractwa to nie wiem czy było więcej jak 6-7 FPS xD ale jak potem przy Gothicu 2 szarpnąłem się na dodatkową kość RAM-u to był już sztos :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ruszył temat Gothica :D ale mi to pasuje, sam przeszedłem każdą część po conajmniej 10 razy i nie mam dość do tej pory, najbardziej czekam teraz na "Dzieje Khorinis" stare komputery miały to coś, "duszę" teraz jakoś mniej to widać.
Ale Cyberpunk, tak jak i wiedźmin, mogą nadać wirtualnej rozrywce innego wymiaru. Głęboko wierzę że CDP RED da czadu i prwrócą gry tak legendarne jak gothic! :D
Swoją drogą "ELEX" też ma to coś w sobie, ale brakuje mu czegoś tam w środku...

Pozdrawiam Przyjaciele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolamonx napisał:

Nie wiem dlaczego ruszył temat Gothica :D ale mi to pasuje, sam przeszedłem każdą część po conajmniej 10 razy i nie mam dość do tej pory, najbardziej czekam teraz na "Dzieje Khorinis" stare komputery miały to coś, "duszę" teraz jakoś mniej to widać.

No tak jakoś wyszło. Sami REDzi wzorowali się przecież na pierwszym Gothic'u tworząc Wiedzmina :)

Co do Cyberpunku 2077. Ja już wszystko przemyślałem... wytnę sobie taką małą postać z kartonu i przykleje na środek monitora. Wtedy będę miał mojego wymarzonego RPGa w trybie TPP  !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khalid napisał:
Rolamonx napisał:

Nie wiem dlaczego ruszył temat Gothica :D ale mi to pasuje, sam przeszedłem każdą część po conajmniej 10 razy i nie mam dość do tej pory, najbardziej czekam teraz na "Dzieje Khorinis" stare komputery miały to coś, "duszę" teraz jakoś mniej to widać.

No tak jakoś wyszło. Sami REDzi wzorowali się przecież na pierwszym Gothic'u tworząc Wiedzmina :)

Co do Cyberpunku 2077. Ja już wszystko przemyślałem... wytnę sobie taką małą postać z kartonu i przykleje na środek monitora. Wtedy będę miał mojego wymarzonego RPGa w trybie TPP  !!! :)

Coś na zasadzie domowego VR :D Zacny pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.10.2018 o 13:44, L-M napisał:

Heh, przypomniało mi się granie w Gothica na P4, GeForce 2 MX 200/400 i 128 MB RAM, gdzie zapis gry wczytywałem prawie 10 minut xD

Z tym 10 minut to chyba trochę przesadziłeś, ja grałem na dokładnie ten samej karcie graficznej tylko, że miałem 256 Ramu i Athlona 750 MHz i bez problemu się dało grać w dwa pierwsze Gothicy.

Jeszcze dodam, że na tym samym komputerze tylko już z trochę lepszą grafiką bo GeForce 4 przeszedłem od samego początku do końca Half-Life 2, tam dosłownie wczytywania między mapami trwały ponad 5 minut, takie kiedyś były świetne gry, że się w nie grało na byle jakim gracie, dzisiaj nie wyobrażam sobie grania w dzisiejsze gnioty gdzie miałbym 5-25 klatek na sekundę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KucharzSnaf napisał:
Dnia 6.10.2018 o 13:44, L-M napisał:

Heh, przypomniało mi się granie w Gothica na P4, GeForce 2 MX 200/400 i 128 MB RAM, gdzie zapis gry wczytywałem prawie 10 minut xD

Z tym 10 minut to chyba trochę przesadziłeś, ja grałem na dokładnie ten samej karcie graficznej tylko, że miałem 256 Ramu i Athlona 750 MHz i bez problemu się dało grać w dwa pierwsze Gothicy.

Jeszcze dodam, że na tym samym komputerze tylko już z trochę lepszą grafiką bo GeForce 4 przeszedłem od samego początku do końca Half-Life 2, tam dosłownie wczytywania między mapami trwały ponad 5 minut, takie kiedyś były świetne gry, że się w nie grało na byle jakim gracie, dzisiaj nie wyobrażam sobie grania w dzisiejsze gnioty gdzie miałbym 5-25 klatek na sekundę.

Oj nie, tak było :) u Ciebie mogło to działać lepiej, bo jednak było te 256 Ramu. Tak jak wspomniałem potem, jak tylko dokupiłem 128 MB, to nagle wszystko szło gładko.

Trudno się nie zgodzić z tym, że kiedyś prawie każdy piec odpalał wszystko jak leciało. Ja na tym konfigu siedziałem kilka lat, podbijając jedynie RAM i wszystko śmigało. Wiadomo, że z jakością bywało różnie, ale dało się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować