Zaloguj się, aby obserwować  
Zakapturzony

Jaka to MAGIA - gra

590 postów w tym temacie

proponuję nową grę . Jest : Znajdź mi brykę , co to za postać z gry itp . Wszystkie Cool i we większość grałem . JA proponuję gre polegającą na prostych zasadach :

Potraficie odgadnąć gre po jej postaciach czy screenach , a czy potraficie rozpoznać grę po jej elementach magicznych ?

Zadając swoje magiczne zagadki starajcie sie nie ukazywać postaci ( choć możecie oczywiście ) . reszta dozwolona .

Na początek : co to za czar i z jakeij gry . ( zapomniałem odgadujecie i czar i grę ) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 08:10, Zakapturzony napisał:

Na początek : co to za czar i z jakeij gry . ( zapomniałem odgadujecie i czar i grę ) powodzenia


Pewnie błyskawica (grom) z Gothica I (to na 100%).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to czasem nie jest Gothic 1?
A teraz czar: Albo to jest błyskawica choć w to wątpie, albo jest to jak próbujesz przejść przez magiczną barierę i to chyba jest prawdziwa odpowiedź bo grasłem w Gothica tyle razy, że takiego czaru nie widziałem więc stawiam magiczna bariera choć to nie jest czar tylko twór magiczny ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 09:20, wdowiakm napisał:

Czy to czasem nie jest Gothic 1?
A teraz czar: Albo to jest błyskawica choć w to wątpie, albo jest to jak próbujesz przejść
przez magiczną barierę i to chyba jest prawdziwa odpowiedź bo grasłem w Gothica tyle razy,
że takiego czaru nie widziałem więc stawiam magiczna bariera choć to nie jest czar tylko twór
magiczny ;))

zapomniałem dodac, ze to również może być grom ale nie widać tam, żeby jakis potwór był uwięziony oj ten obrazek jest zbyt mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pardon .. miałem wczoraj pewna usterkę i nie mogłem sie zalogować . Zgadliście wszyscy . ale pierwszy w 100% dobrze odgadł MAstAlol . Zadajcie . JEszcze raz sorry , ale wypadki chodzą po ludziach i najwyraźniej też po kompach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować