Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops 4 nie ruszy bez premierowego patcha ważącego 50 GB

5 postów w tym temacie

50 GB na start do pobrania. Zdecydowanie kogos zdrowo pogrzało. Najpierw się fan napali, kupi płytę, a po instalacji na HDD, będzie musiał targać mase bajtów danych, aby móc sobie odpalić grę. Oby tylko te 0Day patche o takim rozmiarze nie zrobiły się normą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to szczęście, że mieszkam w miejscu z dostepem do symetrycznego łącza 300/300 Mbps za 49 zł brutto, więc nie robi na mnie zasadniczo wrażenia żadna 'waga' pliku. To tylko kwestia minut. Sama jednak większośc patcha pokazuje jednak podejscie producenta i wydawcy - wypuszczenie rzeczy, ktróra wymaga 95% wymiany. Żałosne. Sprzedajmy atuo... hej, Kupujacy, wróć proszę na obligatorynją wymianę silnika, karoserii, układów kierowniczych i hamulcowych, poduszek powietrznych.. hej, zostanie Ci kuczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2018 o 03:35, Hitman73 napisał:

Ja mam to szczęście, że mieszkam w miejscu z dostepem do symetrycznego łącza 300/300 Mbps za 49 zł brutto, więc nie robi na mnie zasadniczo wrażenia żadna 'waga' pliku. To tylko kwestia minut. Sama jednak większośc patcha pokazuje jednak podejscie producenta i wydawcy - wypuszczenie rzeczy, ktróra wymaga 95% wymiany. Żałosne. Sprzedajmy atuo... hej, Kupujacy, wróć proszę na obligatorynją wymianę silnika, karoserii, układów kierowniczych i hamulcowych, poduszek powietrznych.. hej, zostanie Ci kuczyk :)

jakby nie patrzeć przedstawiłeś śmierć brytyjskiego przemysłu samochodowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować