Gram.pl

Wiemy, które aktorki wcielą się w role Yennefer i Ciri w Wiedźminie Netfliksa

22 postów w tym temacie

koNraDM4 napisał:

Po przeczytaniu książek i zapoznaniu się z grami, to jakoś muszę powiedzieć, że inaczej sobie Fringillę wyobrażałem.

Odpuść, bo zaraz znowu Serafin albo Nowacki walną pełen lewackiego bełkotu artykuł jak to wszyscy są złymi rasistami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bambusek napisał:

Odpuść, bo zaraz znowu Serafin albo Nowacki walną pełen lewackiego bełkotu artykuł jak to wszyscy są złymi rasistami. 

I tak pewnie walną, ale ich to już nikt normalny nie bierze na serio. A ta Fringilla faktycznie pasuje, jak pięść do nosa. 

Yennefer też mi się nie podoba. Jakaś taka bez wyrazu jest, brakuje jej tej iskry bożej w oku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpuść, bo zaraz znowu Serafin albo Nowacki walną pełen lewackiego bełkotu artykuł jak to wszyscy są złymi rasistami. 

No co TY ! Jest murzyn jest świetnie ! Ja sie pytam dlaczego tam nie ma skośnych ?! To jest prawdziwy rasizm i dyskryminacja ! Jakim prawem nikt nie wrzucił tam azjate ? Mam nadzieje że Zoltan będzie 2 metrowym gościem o skośnych oczach ;p Hahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanders-sama napisał:

Strasznie młoda ta Yennefer, pewnie młodsza od Ciri ;D

Aktorka grająca Ciri ma 15 lat, a ta która wcieli się w Yennefer ma 22. W wytycznych castingowych z tego co wyczytałem w internetach było napisane, że szukają kogoś w wieku między dwudziestukilku do trzydziestukilku lat, więc się zgadza. Z opisów w książkach też wynika że Yennefer wyglądała bardziej jak 20-latka (za sprawą magii oczywiście) więc, mimo że sam miałem takie pierwsze odczucie (że aktorka wygląda za młodo) teraz myślę, że jest ok. Bardziej bym się przyczepił, że wygląda za mało "suczo" :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie, jak przedmówca - uważam, że nie tyle wiek aktorki grającej Yennefer stanowi przeszkodę, co zbyt łagodny i pokorny wygląd. Zbyt dobrze i niewinnie tej dziewusi z oczu patrzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambusek napisał:
koNraDM4 napisał:

Po przeczytaniu książek i zapoznaniu się z grami, to jakoś muszę powiedzieć, że inaczej sobie Fringillę wyobrażałem.

Odpuść, bo zaraz znowu Serafin albo Nowacki walną pełen lewackiego bełkotu artykuł jak to wszyscy są złymi rasistami. 

Bardziej mi chodziło o to czy zrobią jej zielone oczy jak tej książkowej (o ile się nie mylę), bo przy takiej karnacji czy jak kto woli przy takim kolorze skóry to by komicznie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Headbangerr napisał:

Wracam po przeglądaniu neta w poszukiwaniu innych zdjęć wspomnianych aktorek i stwierdzam, że tragedii nie będzie. Jednak moją Yennefer i tak jest Eva Green ;(

To zabawne, bo ja akurat cały czas stawiałem na Belcim Bilgin... serio - pasowałaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koNraDM4 napisał:

Po przeczytaniu książek i zapoznaniu się z grami, to jakoś muszę powiedzieć, że inaczej sobie Fringillę wyobrażałem.

Zagraniu w gry powiadasz? Nie wiedziałem, że gry są kanonem, nie wiedziałem też, że zrezygnowano z ekranizacji książek na rzecz ekranizacji gier. Teraz wychodzi to co Sapek mówił - ludzie zaczynają postrzegać Wiedźmina przez pryzmat gry nie książek, jak widza Yen widzą ta z gry, a nie z książek. Nikt już nie pamięta bełkotu ludzi, że Yen nie wygląda tak samo jak w książkach, nie wspomnę już o Triss, która z książkową nie ma kompletnie nic wspólnego. No, ale tak to jest jak książki czyta się tylko przypisami na wikipedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeithWX napisał:

Zagraniu w gry powiadasz? Nie wiedziałem, że gry są kanonem, nie wiedziałem też, że zrezygnowano z ekranizacji książek na rzecz ekranizacji gier. Teraz wychodzi to co Sapek mówił - ludzie zaczynają postrzegać Wiedźmina przez pryzmat gry nie książek, jak widza Yen widzą ta z gry, a nie z książek. Nikt już nie pamięta bełkotu ludzi, że Yen nie wygląda tak samo jak w książkach, nie wspomnę już o Triss, która z książkową nie ma kompletnie nic wspólnego. No, ale tak to jest jak książki czyta się tylko przypisami na wikipedii.

Przepraszam, ale czy ty w ogóle przeczytałeś to co napisał kolega, zanim to napisałeś? Nikt tutaj nie patrzy na tych aktorów tylko przez pryzmat gier. koNraDM4 ma pełne prawo do innego wyobrażania sobie Fringilli, szczególnie, że wg twoich kochanych książek (a więc i według twojego ukochanego Sapka) ma ona zielone oczy i jest z Beauclair. Ciemna karnacja, jak najbardziej nikomu pewnie by nie przeszkadzała. Pani Mimi wygląda jednak jakby pochodziła z Ofiru.

Żeby nie było, mnie osobiście żadna decyzja castingowa nie przeszkadza. Przynajmniej dopóki nie zobaczę serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, DeithWX napisał:

Zagraniu w gry powiadasz? Nie wiedziałem, że gry są kanonem, nie wiedziałem też, że zrezygnowano z ekranizacji książek na rzecz ekranizacji gier. Teraz wychodzi to co Sapek mówił - ludzie zaczynają postrzegać Wiedźmina przez pryzmat gry nie książek, jak widza Yen widzą ta z gry, a nie z książek. Nikt już nie pamięta bełkotu ludzi, że Yen nie wygląda tak samo jak w książkach, nie wspomnę już o Triss, która z książkową nie ma kompletnie nic wspólnego. No, ale tak to jest jak książki czyta się tylko przypisami na wikipedii.

Spokojnie bo Ci żyłka pęknie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz brakuje tylko skośnego żyda, geja żeby ten serial osiągnął sukces. Nie no żartuję... może nie będzie tak źle. Yennefer chyba jednak troche za młoda. Tak jak Muradin napisał... Belcim Bilgin pasowałaby o wiele lepiej.

PS: Geralt jest tylko jeden ;p

https://planetagracza.pl/wp-content/uploads/2018/09/Serial-Wiedzmin.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się