Gram.pl

Wiemy, które aktorki wcielą się w role Yennefer i Ciri w Wiedźminie Netfliksa

22 postów w tym temacie

25 minut temu, alex1112 napisał:

Czy tylko mi nie wyświetla się zdjęcie Fringilii?

 

 

 

 

 

Edit. Dobra rozwiązałem problem. Musiałem zwiększyć jasność w ustawieniach monitora.

Po prostu nie odblokowałeś jeszcze tej postaci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeithWX napisał:
koNraDM4 napisał:

Po przeczytaniu książek i zapoznaniu się z grami, to jakoś muszę powiedzieć, że inaczej sobie Fringillę wyobrażałem.

Zagraniu w gry powiadasz? Nie wiedziałem, że gry są kanonem, nie wiedziałem też, że zrezygnowano z ekranizacji książek na rzecz ekranizacji gier. Teraz wychodzi to co Sapek mówił - ludzie zaczynają postrzegać Wiedźmina przez pryzmat gry nie książek, jak widza Yen widzą ta z gry, a nie z książek. Nikt już nie pamięta bełkotu ludzi, że Yen nie wygląda tak samo jak w książkach, nie wspomnę już o Triss, która z książkową nie ma kompletnie nic wspólnego. No, ale tak to jest jak książki czyta się tylko przypisami na wikipedii.

Przecież napisałem o książkach. Postacie w grach różniły się od książkowych to prawda ale skoro gry są oparte na prozie tak jak ten serial, to można porównywać gdzie więcej elementów zmieniono, a póki nie wiemy nic ponad aktorów odgrywających role to zwróciłem uwagę na to jak aktorzy się prezentują, więc jak kolega napisał, spokojnie bo żyłka ci pęknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się