Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony potwierdza prace nad konsolą następnej generacji

9 postów w tym temacie

Headbangerr napisał:

Wow. Konsolowcy wreszcie będą mogli pograć w najnowsze tytuły w 4k* ** ***

 

*upscaling

**30fps

***tylko wybrane tytuły.

Ale za to z pięknym HDRem, który na PC jest conajmniej...problematyczny ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Headbangerr napisał:

Wow. Konsolowcy wreszcie będą mogli pograć w najnowsze tytuły w 4k* ** ***

 

*upscaling

**30fps

***tylko wybrane tytuły.

Szczerze? Jako konsolowianin, 4k to ostatnia z rzeczy jakiej potrzebuję w grach. I podejrzewam, że większość graczy konsolowych myśli podobnie. Wkurza mnie więc to wkładanie tego na siłę, zwłaszcza, że gry potrzebują dopieszczenia gdzie indziej. Fizyka, zróżnicowanie i ilość obiektów, postaci, animacji, zależności, mniejsza powtarzalność, sztuczna inteligencja. 

Grafika jest ważna, ale ona mnie nie utrzyma przy grze, jeśli sama gra nie posiada angażującej treści. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oxygar napisał:
Headbangerr napisał:

Wow. Konsolowcy wreszcie będą mogli pograć w najnowsze tytuły w 4k* ** ***

 

*upscaling

**30fps

***tylko wybrane tytuły.

Szczerze? Jako konsolowianin, 4k to ostatnia z rzeczy jakiej potrzebuję w grach. I podejrzewam, że większość graczy konsolowych myśli podobnie. Wkurza mnie więc to wkładanie tego na siłę, zwłaszcza, że gry potrzebują dopieszczenia gdzie indziej. Fizyka, zróżnicowanie i ilość obiektów, postaci, animacji, zależności, mniejsza powtarzalność, sztuczna inteligencja. 

Grafika jest ważna, ale ona mnie nie utrzyma przy grze, jeśli sama gra nie posiada angażującej treści. 

 

Danie tekstur 4k do gry to w zasadzie 0 pracy. I tak tworzy się tekstury w wyższej rozdziałce, a potem do gotowej gry daje się pogorszone wersje. Dopieszczenie reszty to są koszta, których twórcy ponosić nie chcą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przy PS5 czekam tylko na potwierdzenie plotek o wstecznej kompatybilności z poprzednimi generacjami - od PS1 do PS4. To byłoby najmądrzejsze posunięcie Sony - gdybym zamiast trzech konsol miał jedną, która w swojej bibliotece skupiałaby wszystko co kupiłem (i dostałem w ramach PS Plus) cyfrowo i na płytach. Więcej do szczęścia nie byłoby mi potrzebne. I przy takim posunięciu - pierwszy pobiegnę do sklepu po nową konsolę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za to z pięknym HDRem, który na PC jest conajmniej...problematyczny ; P

... dodaj jeszcze na wielkim TV, który zwykle oferuje do wyboru włączony tryb "Game mode" LUB włączony HDR XDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colidor napisał:

A ja przy PS5 czekam tylko na potwierdzenie plotek o wstecznej kompatybilności z poprzednimi generacjami - od PS1 do PS4. To byłoby najmądrzejsze posunięcie Sony - gdybym zamiast trzech konsol miał jedną, która w swojej bibliotece skupiałaby wszystko co kupiłem (i dostałem w ramach PS Plus) cyfrowo i na płytach. Więcej do szczęścia nie byłoby mi potrzebne. I przy takim posunięciu - pierwszy pobiegnę do sklepu po nową konsolę!

Wtedy na pewno kupiłbym nową czarnulę, zresztą już dawno kupiłbym 4kę gdyby nie 30 klatek. Co prawda w takim niesamowitym The Last of Us jest 60 klatek, a tekstury są ostre jak żyleta, serio, dawno nie widziałem tak ostrych tekstów i to w remasterze z PS3, ale tych tytułów jest za mało... Grałem u znajomego w God of War i dyskomfort miałem zbyt duży, żeby się jarać samym gameplay'em. Wiem, jestem szalony, ale tak to już jest jak się od zawsze grało na PC w 60ciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować