Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops IV bardziej wyczekiwane od Red Dead Redemption 2

8 postów w tym temacie

Ja wiem, czy to aż tak niesamowite? BO IV w końcu wychodzi również na blaszaki, więc zainteresowanie pewnie jest i wyższe. Wszystkie gry poza RDR 2 wychodzą zresztą na komputery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kogo oni wzięli do tej ankiety, że takie dziwne wyniki im powychodziły... Zastanawiam się skąd u tych 6 tysiącach graczy, aż tak duże zainteresowanie koszykówką czy pokemonami... Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne porównanie gustów można sobie zrobić. Bo tak:

- COD mnie w ogóle nie obchodzi już od lat. Chyba w żadnego nie pograłem dłużej od czasów COD 2.

- RDR 2 - wziąłem urlop w dniu premiery :-) Tak na to czekam.

- BF5 - pograłem w alphę, betę, w ogóle na to nie czekam. Gra jest po prostu nijaka. Zero radości miałem. Albo jest problem z grą albo mi się BF z jego nie działającymi klasami i ludźmi którzy nie potrafią grać zespołowo przejadł.

- Fallout 76 - to jakiś żart. Który zaczął się od F4, popsutego systemu dialogów i nijakich misji. Postanowili sobie za cel pociągnąć to dalej.

- AC: Odyssey - ot kolejny AC, nie grałem więcej od czasów AC 2. Próbowałem Origins ale też go porzuciłem.

- Fifa... nieeeee...

- Nba... nie......

- Shadow of the Tomb Raider - chcę dokończyć trylogię, mam mieszane uczucia ale generalnie to stary dobry TR. Niestety widać że zrobiony przez inne studio. Inny klimat.

- Hitman 2 - no właśnie jakoś podeskcytowany nie jestem ale wiem że kupię i przejdę. Dotychczas przeszedłem wszystkie Hitmany :-) 

- WWE - nawet nie wiem co to jest.

 

Także z całej tej listy to mnie interesuje tylko RDR 2, Pokemony na switch (nie dziwie sie że są nisko, Switch jeszcze nie jest tak popularny) i trochę Hitman z TR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moooras napisał:

CoD zapewne lepiej się sprzeda na premierze, ale to RDR będzie miał długie nogi. Jak GTA, które do dzisiaj nie schodzi z list bestsellerów.

Zapewne tak ale RDR 2 nie wychodzi na PC więc pożyje trochę krucej. Gracze przejdą grę po 2, 3. Napaleńczy może 4,5. Wszyscy pograją przez jakiś czas w multi. Wydawca będzie starał przedłużyć jej żywot po przez wydawanie różnego typu dodatków do multi może czasem do singla, ale i tak gra padnie. Daje jej czas do wyjścia nowej genracji konsol. Czyli za jakieś dwa lata. Potem gra zostanie wyda na PS5 w nieco odświeżonej wersji i pożyje może jeszcze z rok i już będzie jej koniec. Może jakby się zdecydowali wydać grę na PC to sprawa by inaczej wygląda, a tak to przez ograniczenia to będzie jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crad999 napisał:

Ja wiem, czy to aż tak naaaaiesamowite? BO IV w końcu wychodzi również na blaszaki, więc zainteresowanie pewnie jest i wyższe. Wszystkie gry poza RDR 2 wychodzą zresztą na komputery.

Aaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować