Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie wielki powrót Command & Conquer na PC?

14 postów w tym temacie

Remaster Tiberian Twilight i Tiberian Sun?? z radością przygarnę :)

Ale niech zrobią kolejnoą część sagi o Tyberium. C&C4 to był totalny szrot - zabili tą serie tą grą...

Generals 2 mogą zrobić jak dla mnie - zagrać zagram ale jakimś wielkim fanem tej serii nie jestem. Zato fanem sagi o Tyberium jak najbardziej jestem i byłbym zachwycony gdyby powstała kolejna część... tylko najlepiej niech kolejna gra z tej serii przedstawi wydarzenia po Tiberium Wars i Kane's Wrath, a C&C4  niech odejdzie w niepamięć. I niech nie robią takich dziwactw jak w C&C4 albo Red Alert 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yep, ja zacząłem przygodę ot Tiberian Sun. Grałem w poprzednie ale tylko przelotnie. To TS sprawił że zakochałem się w C&C. Chętnie też przytulę Red Alert 2.

Ale szczerze? Wolał bym remake nad remaster. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w Generals, Tiberian Wars i Red Alerty to grało mi się najlepiej, nie było lepszych serii. Do dziś pamiętam betę trzeciego Red Alert, granie do od rana do nocy i na odwrót :) Chętnie pograłbym w coś nowego albo remaster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fanem odświeżania gier nie jestem, o ile w grach fps/akcji ma to jeszcze jakiś sens bo można wprowadzić fizykę etc, to w takims rtsie jak C&C jedyne co można zrobić to oprawa graficzna.

 

Ponadto patrzę na news bez ekscytacji po ich ostatnim powracaniu do tej serii (co chyba niektórzy, jak Arczi2d2, pominęli) czyli anulowanym jakieś 2 lata temu "generals 2" f2p...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ponadto patrzę na news bez ekscytacji po ich ostatnim powracaniu do tej serii (co chyba niektórzy, jak Arczi2d2, pominęli) czyli anulowanym jakieś 2 lata temu "generals 2" f2p...

O Generals 2 który został anulowany owszem słyszałem... grać nie grałem ale słyszałem i widziałem jakieś gameplaye. Z tego co kojarzę to skończyło się na bardzo wczesnej wersji... gra nigdy się nie ukazała oficialnie dlatego też o niej nie wspomniałem więcej. Z racji tego że Generals 2 nigdy się nie ukazało to uznaję iż oficialnie ta gra nie istnieje tak więc jeśli miałaby się ukazać kolejna część Generals to uważam że powinna mieć numerek 2 a nie 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MisioKGB napisał:

No w Generals, Tiberian Wars i Red Alerty to grało mi się najlepiej, nie było lepszych serii. Do dziś pamiętam betę trzeciego Red Alert, granie do od rana do nocy i na odwrót :) Chętnie pograłbym w coś nowego albo remaster.

Dobry Red Alert skończył się na dodatku do drugiej części ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po komentarzach to ja chyba wejde na dziadka. Zaczynałem od :

Command & Conquer Tiberium Conflict

Nawet gdzies mam oryginalne pudełko i płyty z grą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Speed565 napisał:

Patrząc po komentarzach to ja chyba wejde na dziadka. Zaczynałem od :

Command & Conquer Tiberium Conflict

Nawet gdzies mam oryginalne pudełko i płyty z grą :)

Dinozaur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem wszystkie C&C prócz dodatku do Red Alert-a 3. Prócz fatalnego Tiberian Twilight wszystkie części uważam za co najmniej dobre i nie pogardził bym nową częścią w którymkolwiek uniwersum już tak dawno nie było żadnego dobrego RTS-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować