Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kampania fabularna w Battlefield V na nowym zwiastunie

7 postów w tym temacie

Jeeeee, czarni francuzi i kobiety w natarciu! Wydaje mi się, że przez 1 sekundę był biały gość, który miał kwestię. Serio DICE? Biały w trakcie 2 wojny światowej? Przecież ich nie było wtedy. Bądźcie dokładni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krytykowanie EA mija się z celem. Taka jest teraz moda, a gigant jakim jest EA nie może sobie pozwolić na odstawanie od trendów. To gigantyczna korporacja, która musi liczyć się z owymi trendami, bo straciłaby kontrakty od innych korporacji. Koło wzajemnej adoracji musi sie kręcić, kto się wyłamie ten spotka sie z gównoburzą.

Zawsze podkreślam, że nie wkurza mnie sam przekaz (każdy może być bohaterem czy cuś tam), tylko jego nagminna, skumulowana forma (najlepiej wszystko naraz, niech jeszcze jeden z bohaterów jeździ na wózku inwalidzkim, a trzeci jest gejem, proszę bardzo). Każdy postępowiec chce być teraz samozwańczym SJW, dlatego krytykowanie owego "przekazu" spowoduje wrogość wielu grup. Olać i nie grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak to ostatnio bywa olewam gry od EA. Ogólnie ich polityka i zawartość gier (sam kontent) jest co raz to bardziej ubogi. Wyciac jak najwięcej, zostawić cenę, i dowalić jak najwięcej płatności. Pierwszy BF którego nie zamierzam kupować. :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować