Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polskie studio wyprodukuje symulator życia księdza –; zapowiedziano Priest Simulator

17 postów w tym temacie

9 minut temu, BoniM napisał:

To moze być kontrowersyjna gra bo MOLESTOWANIE nieletnich jest na pożądku dziennym u księży 

Chcesz się do czegoś przyznać? :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arhoz napisał:

Finansowane przez lewaków, masonów abyśmy się wstydzili naszej wiary, lub nie traktowali jej poważnie.
Kto ma mózg nie kupi tego gówna, nie da zarobić tym idio.om. 

Tatus ksiądz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Arhoz napisał:

Finansowane przez lewaków, masonów abyśmy się wstydzili naszej wiary, lub nie traktowali jej poważnie.
Kto ma mózg nie kupi tego gówna, nie da zarobić tym idio.om. 

To naszą wiarę da się traktować poważnie? I to pomijając już księży i całą instytucję kościoła, da się traktować poważnie coś co twierdzi że wszyscy mamy grzech bo ktoś tam kiedyś zjadł jabłko, potem bóg wysłał swojego syna żeby ten umarł za nasze grzechy i teraz wszyscy możemy zmazać nasz grzech zaraz po urodzeniu, tylko wpierw jakiś gość musi się ubrać na czarno i polać nam czoło wodą? Naprawdę ktoś przy zdrowych zmysłach uważa że to wszystko jest normalne i sensowne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:
7 minut temu, Arhoz napisał:

Finansowane przez lewaków, masonów abyśmy się wstydzili naszej wiary, lub nie traktowali jej poważnie.
Kto ma mózg nie kupi tego gówna, nie da zarobić tym idio.om. 

To naszą wiarę da się traktować poważnie? I to pomijając już księży i całą instytucję kościoła, da się traktować poważnie coś co twierdzi że wszyscy mamy grzech bo ktoś tam kiedyś zjadł jabłko, potem bóg wysłał swojego syna żeby ten umarł za nasze grzechy i teraz wszyscy możemy zmazać nasz grzech zaraz po urodzeniu, tylko wpierw jakiś gość musi się ubrać na czarno i polać nam czoło wodą? Naprawdę ktoś przy zdrowych zmysłach uważa że to wszystko jest normalne i sensowne? 

Ktoś o zdrowych zmysłach przede wszystkim nie wyłącza mózgu, nawet jeśli wierzy. 

Możesz być jedna z tych wielu, bardzo wielu osob, które do wiary mają negatywny stosunek. Mnie to malo obchodzi. Chociaż to też jest teraz taki rodzaj mody. Ale tak, tę lub inną wiarę nalezy brać bardzo poważnie, jeśli już nie przez samo wierzenie, które dla jednych są tylko głupimi historyjkami, to przez wzgląd na to co człowiek i czego historia potrafią zrobić i doświadczać przez wpływ /istnienie takiej lub innej wiary. Bo takie bagatelizowanie i obnoszenie się z brakiem szacunku do czyichś uczuć religijnych nie fajnie świadczy o Tobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arhoz napisał:

Finansowane przez lewaków, masonów abyśmy się wstydzili naszej wiary, lub nie traktowali jej poważnie.
Kto ma mózg nie kupi tego gówna, nie da zarobić tym idio.om. 

Aż muszę zapytać, czy ty wierzysz w Boga czy w Księdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę się przyglądał tej grze, beka będzie niesamowita. Ja bardzo mocno wierzę w moją religię, w instytucję kościoła również, która jest jej fundamentem. Niestety, ale ten fundament zaczyna gnić i to od dłuższego czasu. Nie przeszkadza mi to chodzić do kościoła, bo ja nie chodzę tam dla księdza tylko dla Boga i siebie. Nie przeszkadza mi to też się do Boga modlić za swoich bliskich i siebie samego co mi pomaga w codziennym życiu, jestem po prostu spokojniejszy i niech mnie wszyscy zjadą, ale w moim przypadku to działa. Temat wiary jest tematem mocno emocjonalnym i czasem warto dwa razy pomyśleć zanim się coś napisze na forum.

Edytowano przez MisioKGB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Oxygar napisał:

Ktoś o zdrowych zmysłach przede wszystkim nie wyłącza mózgu, nawet jeśli wierzy. 

Możesz być jedna z tych wielu, bardzo wielu osob, które do wiary mają negatywny stosunek. Mnie to malo obchodzi. Chociaż to też jest teraz taki rodzaj mody. Ale tak, tę lub inną wiarę nalezy brać bardzo poważnie, jeśli już nie przez samo wierzenie, które dla jednych są tylko głupimi historyjkami, to przez wzgląd na to co człowiek i czego historia potrafią zrobić i doświadczać przez wpływ /istnienie takiej lub innej wiary. Bo takie bagatelizowanie i obnoszenie się z brakiem szacunku do czyichś uczuć religijnych nie fajnie świadczy o Tobie. 

Mam brać na poważnie wiarę, tylko dlatego że kiedyś tabuny ludzi potrafili w imię tej wiary przelewać krew setek tysięcy ludzi. Mam ją brać na poważnie, bo była w stanie tak wpłynąć na ludzi, że Ci potrafili przepłynąć pół świata i wybić niewinnych indian, bo albo bóg, albo śmierć? 

Mogę sypać takimi przykładami cały dzień. I żeby było jasne, tak jak mi z wiarą nie po drodze, a kościół to już dla mnie największa patologia, tak ludzi wierzących szanuje, ot taki paradoks. To w zasadzie mój pierwszy raz kiedy dałem upust swoim przemyśleniom w internecie, normalnie staram się omijać takie jałowe dyskusje szerokim łukiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować