Gram.pl

Recenzja Soul Calibur VI - Geralt kontra reszta świata!

5 postów w tym temacie

1 godzinę temu, MisticGohan_MODED napisał:

Ciekawe jak będzie ostatecznien wygladać sprawa grywalności online. O dlc lepiej nie mówić...

Powiem tak - w becie źle nie było, a nawet było bardzo dobrze. W tamtym czasie miałem spore problemy z połączeniem i okazało się, że dało się całkiem komfortowo grać. Podobnie było w momencie, gdy otworzono serwery specjalnie dla recenzentów. Prędzej zastanawia mnie to, jak będzie matchmaking dobierał przeciwników. Na początku będzie pewnie niezły dziki zachód, ale z czasem się to unormuje.

Co do DLC - tak, też się zgadzam z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym, co ze Story Mode w bijatykach zrobiło Injustice 2, trudno będzie komukolwiek zrobić wrażenie na graczach ;) Jednak muszę przyznać, że w SCVI jest z tym po prostu bieda. Właściwie mogli nie robić tego wcale i zostawić "gołą" walkę. I ja chyba tak właśnie tą grę potraktuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Headbangerr napisał:

Po tym, co ze Story Mode w bijatykach zrobiło Injustice 2, trudno będzie komukolwiek zrobić wrażenie na graczach ;) Jednak muszę przyznać, że w SCVI jest z tym po prostu bieda. Właściwie mogli nie robić tego wcale i zostawić "gołą" walkę. I ja chyba tak właśnie tą grę potraktuję. 

To też prawda, ale z drugiej strony można Injustice stawiać jako pewien wzór poprowadzenia historii w bijatykach. Da się to zrobić w naprawdę dobrym stylu. W sumie Mortal Kombat X również pod tym kątem zły nie był... choć odstawał od IX ;)

Co do biedy - bardzo podobna do tej w Tekkenie, niestety. Trochę zespoły chyba wymieniły się doświadczeniem, bo z jednej strony dostaliśmy porządny Arcade Mode i dwa tryby fabularne (jakie są, takie są, ale są), ale zabrakło czegoś w rodzaju "infinite towers" czy też team battle. Nie ma co jednak mówić, że to gra zła, bo to naprawdę bardzo dobra siekanka, mocno nawalanka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się