Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Recenzja 22 lipca - film o Anderesie Breiviku i wyspie Utoya

5 postów w tym temacie

"...z ustami pełnymi frazesów, które możemy usłyszeć w ustach osób z którymi spotykamy się... no może nie na co dzień, ale każdy z nas ma znajomego prawicowca..."  

Coś jest bardzo nie tak z tym zdaniem, i nawet nie mam ochoty tłumaczyć tobie co, by myślę, że dobrze wiesz. Nie po to zaglądam na wasz serwis i jak się nie opanujecie, to przestanę was czytać w ogóle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zgadzam się z autorem, faktycznie szaleństwo ogarnęło Europę. Szaleństwo lewactwa. Jeśli chodzi o poziom indoktrynacji, to komuna się chowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

A ja zgadzam się z autorem, faktycznie szaleństwo ogarnęło Europę. Szaleństwo lewactwa. 

Mnie akurat chodziło o sam fakt, że autor swoje prywatne poglądy polityczne przy okazji omawiania tego filmu prezentuje.

Od siebie za to dodam, że sam nie popadam w skrajności, jednak miałem okazję spędzić chwilkę czasu we Francji, Anglii, Belgii i Holandii i na własne oczy zobaczyć, jak tam wygląda codzienne życie. Może dzięki temu na dźwięk słów "islamska inwazja" reaguję nieco ostrożniej niż pan, który usłyszał o niej przy wódce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coz, mieszkalem w Zachodniej Europie a teraz mieszkam juz poza Europa poniewaz w bajzlu zyc nie chce. Nie powiedzialbym o czyms takim jak "Islamska inwazja" a raczej o tym ze spoleczenstwa Europejskie ogarnalo szalenstwo i kryzys tozsamosci. To jest nasza wina, ze pozwalamy zeby takie miejsca jak Marsylia, przedmiescia Paryza czy Londynu w ogole istnialy. Oczywiscie w zyciu nie uzylbym przemocy przeciw ludziom z ktorymi sie nie zgadzam pomimo tego ze uwazam, ze jest ich za duzo i szkodza sobie i innym wokol. Co do imigrantow to sprawa jest prosta, najlepiej im pomoc w ich wlasnych krajach, poniewaz ile jestesmy w stanie ich przyjac? 1 milion, 5 milionow? I jak im znajdziemy prace? Mieszkanie? Kto zaplaci za nauke jezyka? Jak pokonamy roznice kulturowe, ktore pomimo propagandy "Kumbaya" istnieja i graja ogromna role w interakcjach z Europejczykami. Nie wspominajac, ze przyjmujac pierwszych tak naprawde zachecamy nastepnych do przyjazdu. A po za tym panie Ostrowski, Breivik nie jest prawicowcem, oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze Breivik prawicowiec pasuje jak ulal do waszej narracji ale jest to zwykle klamstwo. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować