Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Odejścia w DICE po fiasku ze Star Wars: Battlefront II

9 postów w tym temacie

" Star Wars: Battlefront II, jak wynika z informacji przekazanych oficjalnie przez EA, nie wypełnił wewnętrznych założeń dotyczących liczby sprzedanych kopii. "

LOL! A to wina DICE czy skretyniałej polityki EA? To EA podjęło decyzję o tych mikrotrasakcjach, które przelały pałę goryczy u klientów a teraz wszystkiemu winne jest DICE? xD To niech teraz wewnętrznie szwedzi ponoszą koszty skopanej sprawy decyzją EA.

ea-micro-transactions-will-do-fine-gamers-no-they-wont-vvKQk.thumb.jpg.991d19925218eaddae3ce088c86ee407.jpg

 

 

Edytowano przez Face7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej ucinają straty coś mi się widzi. Wątpię żeby mikropłatności były winą szeregowych pracowników. Już widze jak młody zapalony dev tylko marzy by sprzedawać losowe karty +20% do granatów w grze z zablokowanym Vaderem za 80h paywallem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka natura korpo, że ludzie u góry zrobią wszystko, byleby nie przyznać się do błędu. Jeżeli nie da się przekuć porażki w "sukces", to szuka się winnych pod sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopaki mikro nie przeszły, cofamy przepustki, macie tydzień, żeby zmienić cały gameplay. A ty gruby co się cieszysz, ty też zostajesz. Co? Pizze przywiozłeś? Nieważne, teraz będziesz klepać nowe animacje. Reszta oddawać telefony koniec kontaktów z rodziną, już ostatnio wam pozwoliłem raz zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajonk78 napisał:
Face7 napisał:
które przelały pałę goryczy

Ja pierdziu: co przelały? Czytam po raz n-ty i nie mogę ogarnąć.. Nie chodziło przypadkiem o czarę? 

https://www.youtube.com/watch?v=gT1AUk-C4v8

xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajonk78 napisał:
Face7 napisał:
 

https://www.youtube.com/watch?v=gT1AUk-C4v8

Czyli i tak źle zacytowałeś - dzięki za filmik: całkiem o tym zapomniałem. :D

To nie był cytat. Nie wziąłem tego w cudzysłów. To była bardziej parafraza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować