Gram.pl

World War 3 - polska gra sprzedaje się nieźle; twórcy biją się w pierś i wynagrodzą graczy za błędy

9 postów w tym temacie

Tak to jest gdy z góry jest ostry nacisk wydanie gry w danym ternimie. Nie ważne czy jest skończona czy nie. Wydawca ma oczekiwania i finał. Dlatego CD-P ma łatwiej. Nie mają nikogo nad sobą. Mają ogromny kapitał i sami decydują kiedy dana produkcja wyjdzie czy nie. The Farm 51 to fajna firma. Życzę im sukcesów i oby jak najszybciej udało im się wykaraskać z kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile to już świetnych gier zostało zarżniętych przez niecierpliwych wydawców, to się chyba nie da zliczyć. A chłopakom z the Farm 51 życzę jak najlepiej, widać że WW3 ma potencjał, jednak potrzeba jeszcze trochę czasu i cierpliwości żeby wszystko dopieścić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TigerXP napisał:

Ile to już świetnych gier zostało zarżniętych przez niecierpliwych wydawców, to się chyba nie da zliczyć. A chłopakom z the Farm 51 życzę jak najlepiej, widać że WW3 ma potencjał, jednak potrzeba jeszcze trochę czasu i cierpliwości żeby wszystko dopieścić. 

przecież to jest wcesny dostęp czyli taka płatna open beta. wiadomo, że są błędy, po to są bety, żeby je wyeliminować.

Jak wół na steamie napisane

 

Gra z wczesnym dostępem

Uzyskaj natychmiastowy dostęp i zacznij grać; zaangażuj się w powstawanie gry.

Uwaga: ta oferowana w formie wczesnego dostępu gra nie jest ukończona i może się zmienić do momentu pełnego wydania. Jeśli nie ekscytuje cię myśl o zagraniu w nią w jej obecnym stanie, sugerujemy zaczekać, aż prace nad nią zostaną ukończone. 

Edytowano przez Maurycy_69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

przecież to jest wcesny dostęp czyli taka płatna open beta. wiadomo, że są błędy, po to są bety, żeby je wyeliminować.

Jak wół na steamie napisane

Widzisz nawet nie wiedziałem. W artykule także nie ma o tym wzmianki. Pani Katarzyno zrobiła pani antyreklame naprawdę fajnej firmie. 

Taka moja sugestia. Niech pani zmieni tytuł i napisze w artykule, że to open beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Maurycy_69 napisał:

przecież to jest wcesny dostęp czyli taka płatna open beta. wiadomo, że są błędy, po to są bety, żeby je wyeliminować.

Jak wół na steamie napisane

No dobra, ale czy ja gdzieś napisałem że jest inaczej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Khalid napisał:

Widzisz nawet nie wiedziałem. W artykule także nie ma o tym wzmianki. Pani Katarzyno zrobiła pani antyreklame naprawdę fajnej firmie. 

Taka moja sugestia. Niech pani zmieni tytuł i napisze w artykule, że to open beta.

Ona to akurat jest znana tutaj z tego że nie ogarnia tematów o których pisze..

 

TigerXP

niby nie, ale wytykać twórcom niecierpliwość bo niedporacowaną bete wypuścili tak by sugerowało. Beta z reguły jest niedopracowana i nie jest to spowodowane pośpiechem, tysiące graczy zawsze szybciej wyłapią błędy niż kilkudziesięcioosobowy zespół ?

Edytowano przez Maurycy_69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Maurycy_69 napisał:

TigerXP

niby nie, ale wytykać twórcom niecierpliwość bo niedporacowaną bete wypuścili tak by sugerowało. Beta z reguły jest niedopracowana i nie jest to spowodowane pośpiechem, tysiące graczy zawsze szybciej wyłapią błędy niż kilkudziesięcioosobowy zespół ?

To był bardziej komentarz do tego co wcześniej napisał Khalid. Ale faktycznie zabrzmiało to jakbym podbijał do The Farm, czego oczywiście nie robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Maurycy_69 napisał:

Ona to akurat jest znana tutaj z tego że nie ogarnia tematów o których pisze..

 

TigerXP

niby nie, ale wytykać twórcom niecierpliwość bo niedporacowaną bete wypuścili tak by sugerowało. Beta z reguły jest niedopracowana i nie jest to spowodowane pośpiechem, tysiące graczy zawsze szybciej wyłapią błędy niż kilkudziesięcioosobowy zespół ?

Publiczne (beta) testy nie powinny zawierać krytycznych błędów, tym bardziej kiedy udział jest płatny. EA jest po to, żeby zebrać feedback od graczy i wyłapać błędy, które przeszły przez QA (np. związane z różnymi konfiguracjami sprzętowymi), a nie po to, żeby zrobić sobie darmowy QA. Generalnie dali ciała, bo duża część użytkowników nawet nie mogła się połączyć z serwerem, więc nic dziwnego, że posypały się negatywy i poleciały zwroty kasy. Mogli startować z poziomu 70-75% pozytywów, a nie 38%. Pierwsze wrażenia były fatalne, a te są najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się