Gram.pl

SoulCalibur VI nie tylko z Geraltem; w grze pojawi się postać z Nier: Automata

4 posty w tym temacie

Całe szczęście, że się opanowałem i nie wrzasnąłem na cały regulator wracają z Comic Conu: "TAAAAAAAAAK!"

Najlepsza decyzja Bandai Namco od bardzo dawna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muradin napisał:

Całe szczęście, że się opanowałem i nie wrzasnąłem na cały regulator wracają z Comic Conu: "TAAAAAAAAAK!"

Najlepsza decyzja Bandai Namco od bardzo dawna :D

No wiesz. 

To by była fajna pozytywna reakcja, o ile nie zaliczasz się do tej grupy ludzi, którym tego typu zachowania wychodzą na tyle ostentacyjnie, że aż nie szczerze, że aż irytująco. A sądząc po tym, że sie musiałeś powstrzymywać to jednak raczej było by to szczere xd chętnie bym został swiadkiem czegoś takiego :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2018 o 00:59, Oxygar napisał:

No wiesz. 

To by była fajna pozytywna reakcja, o ile nie zaliczasz się do tej grupy ludzi, którym tego typu zachowania wychodzą na tyle ostentacyjnie, że aż nie szczerze, że aż irytująco. A sądząc po tym, że sie musiałeś powstrzymywać to jednak raczej było by to szczere xd chętnie bym został swiadkiem czegoś takiego :d

No w autobusie pełnym ludzi, gdzie w jednej ręce trzymam torbę z Gundamami, drugą próbuję ogarniać telefon trzymając się poręczy... to byłoby bardzo ciekawe doświadczenie dla towarzyszy podróży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się