Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Dead Redemption 2 sprzeda się fenomenalnie, ale nie jak Call of Duty Black Ops 4 –; mówią analitycy

6 postów w tym temacie

Pograłem 2 dni, i już mi się nie chce dalej grać. Jest identycznie jak z jedynką do której podchodziłem że 30 razy przez 10 lat. Grałem w piątek i wczoraj,  a dzisiaj wracam do BO4 ,bo RDR2 już mi się znudziło. A kupiłem edycję definitysną w Euro AGD,  nie wiem po co. Udzielił mi się marketingowy bełkot. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RDR2 przełomowa raczej nie jest. Nie ma tam nic czego nie widzieliśmy w GTA 5. Co nie zmienia faktu że to NIE JEST GTA 5. To praktycznie symulator dzikiego zachodu. I to nie bez przesady.

Dodatkowo Rockstar wiedział co robi. Polujesz? Ściąganie skóry to krótka animacja ALE nie krótka na zasadzie "naciśnij trójkąt i już masz".

Tak samo jak np wywiąże się strzelanina. Każde zwłoki przeszukujemy osobno. I trwa to moment.

To samo z otwieraniem szafek, kontenerów itp. To jest ciekawe bo na każdy musieli mieć odrobinę inną animację. Bo są różnej wielkości. 

Przy sobie masz tylko broń krótką. Arthur odkłada broń długą przyczepiając ją do siodła. Jak ssiadasz z konia, nie zapomnij ją wyjąć. Jest skrót w postaci L1 (i odpowiednik na X-klocku) ale jednak - musisz to zrobić.

Nawet tak głupia rzecz jak kapelusz została dodana. Spadłeś z konia? Przenie zgubiłeś kapelusz. Idź i go podnieść :-) Możesz też podnieść kapelusz kogoś innego.

Upolowałeś dużą zwieżynę? Możesz wziąć co upolowałeś, przyczepić do konia i sprzedać rzeźnikowi lub dać rzeźnikowi w Twoim obozie. Zabiłeś drugie? Sorry, nie ma miejsca z tyłu. Upolowałes np królika? Przypnij go z boku. Upolowałeś drugiego? Nie ma miejsca. Ale jak pójdziesz to z drugiej strony konia go przyczepisz.

Polowałeś na zwierzynę? Położyłeś bizona długą serią z 6-strzałowców? Sorry, popsułeś mięso i zniszczyłeś skórę. Następnym razem użyj mocny karabin snajperski. Zabiłeś królika z mocnego karabinu snajperskiego? Sorry. Popsułeś królika. Trzeba było użyć łuk albo karabin na gryzonie. I strzelaj w głowę żeby nie zepsuć skóry. Serio :-) Spróbujcie upolować węża dla skóry strzelając mu w głowę jak wije się w trawie - powodzenia :P

W skrócie. To nie GTA. Ta gra jest wolniejsza i bardziej nastawiona na to by gracz "żył" na dzikim zachodzie. I wg mnie wychodzi im to świetnie. Dodatkowo to jest seria "epizodów" z życia gangu do którego należysz od dziecka. Więc nigdy nie czujesz pośpiechu. Co jest fajne bo naprawdę - o ile w GTA 5 robiłem główne misje bo wszystko poboczne było mało istotne i bezużyteczne o tyle tutaj robię wszystko na około i dopiero jak mi się znudzi lub skończę - robię główne misje :-)

Tyle że jak ktoś nie lubi dzikiego zachodu lub pseudo symulacji dzikiego zachodu - to nie będzie to gra dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować