Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation Classic - poznaliśmy pełną listę gier, wśród nich prawdziwe perełki

5 postów w tym temacie

Kiepsko. Brak największych hitów i perełek z epoki szaraka, część z tych tytułów (ponad połowę) można równie dobrze kupić w PS Store za psie pieniądze w wersji odpalanej przez PS3, PSP i Vitę. Tak więc nie postarali się Japończycy. Gdyby tak dać niemal nieosiągalne dziś Medievil I i II, Legend of Dragoon, Gran Turismo, Wild Arms 2 i podobne rzadkie, to może bym zawiesił na tym oko. Wiem, że pewnie problemy z licencjami, prawa twórców itd., ale na takiej bibliotece jak ujawnili - nic z tego nie będzie. Przynajmniej u mnie!

Edytowano przez Colidor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gadać, Abe's Oddysey już kilka razy było za darmo rozdawane na Steam, a można kupić je na przecenie za jakieś 3 zł, Final Fantasy VII które wyszło na prawie każdą platformę, też można kupić na grosze, pierwszy Rayman też łatwo kupić na inne platformy. Brakuje pierwszych Crashów Bandicootów i Spyro których wydanie na PS mini byłoby okazją żeby pokazać różnicę między najnowszymi remakami i żeby fani oryginalnej wersji mogli wrócić do pierwszej wersji ich ulubionych tytułów jesli nie maja PS3. Nie mogę też przeboleć braku pierwszego Silent Hill. I oczywiście reszta gier to wyścigówki i bijatyki, nie żebym miała z tym problem ale spokojnie wystarczył by Tekken 3 i jedna wyścigówka a nie że zamiast Silent Hill dostajemy gre o snowboardzie :/ Jedyne tytuły jakie sa warte uwagi to pierwszy Metal Gear Solid, Tekken 3, pierwsza Persona no i oryginalna wersja Resident Evil Directors Cut.Reszta zawdozi nie dlatego że to zle gry tylko dlatego że na ich miejscu  mogło buc wiecej znacznie bardziej znanych i lepszych tytułów. Albo mogło być wiecej gier w zestawie. Wygląda na to jednak że PlayStation próboje między swoimi wspaniałymi grami wycisnac z nas hajs na klonie malego sukcesu Nintendo i to jeszcze nieudolnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować