Gram.pl

Diablo III: Eternal Collection - recenzja - płyń, o krwi słodka!

6 postów w tym temacie

grałem w demo na PGA, całkiem znośnie gra się na małym ekranie. demo było po angielsku, ale ciekawy jestem czy pelna wersja będzie w PL. w recenzji niestety nie ma o tym mowy..

Edytowano przez Maurycy_69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maurycy_69 napisał:

grałem w demo na PGA, całkiem znośnie gra się na małym ekranie. demo było po angielsku, ale ciekawy jestem czy pelna wersja będzie w PL. w recenzji niestety nie ma o tym mowy..

Napisy są w grze. Paczki lokalizacyjne z voiceoverem są do pobrania z eShopu - 5.25GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, aihS napisał:

Napisy są w grze. Paczki lokalizacyjne z voiceoverem są do pobrania z eShopu - 5.25GB

Tzn. polskie napisy są od razu a dubbing można za darmo pobrać tak?

Edytowano przez Maurycy_69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo III: Eternal Collection to ogromna, bardzo rozbudowana gra, która niezwykle często zawieszała się na moim pececie.

Proponuję wyczyścić komputer z syfu, bo jakoś nikt inny nie narzekał na zawieszanie, a ludzie mają tysiące godzin nabite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, leszeq napisał:

Diablo III: Eternal Collection to ogromna, bardzo rozbudowana gra, która niezwykle często zawieszała się na moim pececie.

Proponuję wyczyścić komputer z syfu, bo jakoś nikt inny nie narzekał na zawieszanie, a ludzie mają tysiące godzin nabite.

no faktycznie żeby się diablo na pc zawieszało to na kalkulatorze chyba trzeba grać :D ile to godzin na tanim laptopie przegrałem, a potem na pc i jeszcze na mac booku air który nijak nie jest do grania przystosowany i szło aż miło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się