Gram.pl

Diablo Immortal ogłoszone!

11 postów w tym temacie

Zabrakło mi słów jak to zobaczyłem, już wolałbym by nic nie pokazali to jest tragedia. Jeszcze nigdy czegoś takie nie widziałem na blizzconie na zapowiedzi nikt nie klaskał, pierwsze pytanie w QE to było czy to jakiś żart na prima aprilis a wszystkie fora zalane wyłącznie hejtem nikt nawet nie broni blizzarda. 

Edytowano przez ZubenPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że po kosztach, bo modele i skille z trójki to jeszcze na komórki..
Po pół roku nikt w to nie będzie grał, ludzie nie przywiazują się do gier mobilnych.
A MMO bez graczy umrze śmiercią naturalną

A mogli zrobić remaster dwójki z szóstym aktem zawierającym fabułę z tej mobilki i wszyscy byliby wniebowzięci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu się właśnie odjaniepawliło ?! Najlepszy przykład jak można na własne życzenie zaprzepaścić ponad 20 lat pracy. Zaczęli nieziemsko od Diablo I i PEGI 18... kończą na gniocie z PEGI 6.

Włączyłem ten gameplay na Youtubie. 1.2 tys łapek w góre i 27 tys łapek w dół. No chyba o czymś to świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się wiele, ale jest to chyba najsłabszy Blizzcon w historii. 

ZERO ciekawego contentu.

HotS dostaje jakąś goth-loli zamiast jakiejkolwiek kultowej postaci.

Overwatch dostaje mało oryginalną postać (w sumie zlepek tego co już jest). MCree w żeńskiej wersji.

Dodatek do Heartshtone to reguła, więc nie ma zaskoczenia.

A gra mobilna Diablo do kop w jaja dla społeczności. No ale wiadomo, kasa sie liczy a rynek chiński czeka. Żeby to chociaż jeszcze było coś oryginalnego, a to jest po prostu port Diablo ze Switcha na mobilki (pewnei podobna moc obliczeniowa). Żal.

Jedyne co uratowało dla mnie Blizzarda to remaster W3. Kupię na pewno, ale tylko dlatego że to gra która reprezentuje dawnego Blizzarda... odcinanie kuponów trwa w najlepsze. Ale niech wiedzą, że sprawa z Diablo nie rozejdzie się po kościach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łudziłem się, że Blizzard to jeszcze poważna firma. Gracze od dawna narzekali na ich politykę, ja ich broniłem bo mimo wszystko lubię ich gry.

Ale to co zrobili na tym otwarciu było tak nietaktowne, że już dawno nie widziałem takiej wpadki. Oczywiście % ludzi broni ich, iż mówili żeby nie oczekiwać zbyt wiele, powstawanie gier wymaga czasu bla bla. Ale wystarczyło zapowiedzieć np. Druida do D3 albo chociaż wrzucić zajawkę, sam tytuł z Diablo 4 i ludzie byli by ok ok, rozumiemy trzeba czasu itp. Chyba że olali temat zupełnie i nic takiego nie powstaje. (Acti)Blizzard, kolejny wielki wydawca zniszczony przez chciwość. Został już chyba tylko Rockstar, bo Redzi to chyba jeszcze nie ta liga (chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, czytam że to nawet nie jest nowy produkt, tylko przeróbka jakiejś chińskiej gry.

Nawet się nie spodziewałem, że Blizz w swojej pazerności upadnie aż tak nisko. Ale może niektórym zatwardziałym fanom otworzą się oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, fenr1r napisał:

Haha, czytam że to nawet nie jest nowy produkt, tylko przeróbka jakiejś chińskiej gry.

Nawet się nie spodziewałem, że Blizz w swojej pazerności upadnie aż tak nisko. Ale może niektórym zatwardziałym fanom otworzą się oczy.

pewnie chodzi o Crusaders of light

ale dla mnie to takie głupie gadanie. taki układ skilli jest po prostu wygodny i będzie powielany jeszcze wiele razy.
to tak jakby mieć pretensje do twórców jakiejś nowej gry że chodzi się wsadem a skille są pod 1234, a mapa w prawym górnym rogu..

tyle tematem "plagiatu" UI. Sam pomysł diablo na komórki to na bank będzie okrzyknięty największym zawodem roku 2018 (a może i dekady)

Edytowano przez Maurycy_69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się