Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Cyberpunku 2077 masz ocalić siebie, nie świat

4 posty w tym temacie

Włąściwie to o ile pamietam Geralt głównie najpierw usłował zpomścić kumple, bpóxniej odsuzkać kochanke, a jeszcze później drugą. Świat to on ratował albo przypadkiem, albo za pieniadze (albo jedno i drugie).

Ale fajnie pograć kims, kto nie ratuje świata, bo mnie akurat to zawsze nudzi. Jakos w 90% gry gramy koksem ktory musi uratować świat, bo coś tam. Kompleksu Mesjasza idzie dostać, a i tak jesteśmy predysponowani, przez dobór lektur szkolnych w dzieciństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę na easter egga z Wiedźmina. Gdzieś, w brudnej uliczce, za śmietnikami, nagle pojawia się portal, przez który przechodzi Ciri. ...a zaraz za nią czarny charakter, niejaki Andrzej S., który krzyczy "twoja dusza należy do mnie", po czym wciąga dziewczynę z powrotem w portal i znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Headbangerr napisał:

Liczę na easter egga z Wiedźmina. Gdzieś, w brudnej uliczce, za śmietnikami, nagle pojawia się portal, przez który przechodzi Ciri. ...a zaraz za nią czarny charakter, niejaki Andrzej S., który krzyczy "twoja dusza należy do mnie", po czym wciąga dziewczynę z powrotem w portal i znika.

Ja go tam raczej widzę w roli żebraka siedzącego w obdartych gaciach na ulicy, a Ciri tańczącą na rurze spotkamy w jakimś burdelu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować