Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard zarzeka się, że ma wiele innych projektów z uniwersum Diablo w planach

25 postów w tym temacie

Zarzekają się, że mają w planach wiele projektów z uniwersum. Hmm... Pewnie Diablo Immortal II. Potem Diablo Immortal III

Pasję to oni mieli kiedyś. Teraz liczy się wyłącznie kasa, ale widać trochę się jednak przeliczyli. Widać, że nie potrafią ogarnąć sytuacji. Aktualnie trailer ich nowej produkcji ma 10 tys łapek w górę i 213 tys łapek w dół, a co ciekawe było już 313 tys. Kłamią i zmieniają fakty. Są przerażeni. Sami sukcesywnie usuwają niewygodne komentarze pod filmem. Patrząc na ich ilość wydaje mi się, że musieli zatrudnić do tego niezłą ekipę. Dramat Blizzarda. Szkoda... żal patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A te plany pewnie związane z systemem mikropłatności w nowej grze... albo innymi wydaniami DIII na komórki i konsole itp. xp

Niedość że usuwają niewygodne komentarze to jeszcze na nowo wstawiaja swoje gówniane trailery, aby tylko nie stały się one najgorsze w historii youtube'a xp Żałosne.

Edytowano przez MisticGohan_MODED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mają coś z głową i to na poważnie.

Przecież zawód polega na tym że nie zapowiedzieli Diablo 4 albo remastera D2. Zgadza się?

Więc robić BOOO grze która nas nie interesuje to głupota i to ogromna. Mówienie że firma się zmieniła też. Bo nic na razie nie sugeruje że tak jest.

Mogli to PR-owo rozegrać lepiej dając jakiś teaser D4 żeby idiotom zająć czymś szare komórki a później dopiero pokazać immortal. Zapomnieli że przeciętny widz to idiota. I trzeba mu wszystko wytłumaczyć.

Jedyna wada blizzconu jest taka że nie zapowiedzieli całkowicie nowej gry na PC ale z Blizzem ludzie powinni się do tego przyzwyczaić. A tak to mamy mnóstwo nowości. I nową grę mobilna. O której nic nie wiemy.

Ale wszyscy już ją nienawidzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie zeby nie bylo tej afery wystarczylo by aby bllizz na starcie powiedzial 

Pracujemy nad nowa gra diablo dla was ale na ta chwile nic wiecej wam nie mozemy zdradzic a na ten czas dostaniecie od nas gre mobilna 

I to by wystarczylo 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dariuszp napisał:

Ludzie mają coś z głową i to na poważnie.

Przecież zawód polega na tym że nie zapowiedzieli Diablo 4 albo remastera D2. Zgadza się?

Więc robić BOOO grze która nas nie interesuje to głupota i to ogromna. Mówienie że firma się zmieniła też. Bo nic na razie nie sugeruje że tak jest.

Mogli to PR-owo rozegrać lepiej dając jakiś teaser D4 żeby idiotom zająć czymś szare komórki a później dopiero pokazać immortal. Zapomnieli że przeciętny widz to idiota. I trzeba mu wszystko wytłumaczyć.

Jedyna wada blizzconu jest taka że nie zapowiedzieli całkowicie nowej gry na PC ale z Blizzem ludzie powinni się do tego przyzwyczaić. A tak to mamy mnóstwo nowości. I nową grę mobilna. O której nic nie wiemy.

Ale wszyscy już ją nienawidzą.

Aha, Blizz zebrał swoich najwierniejszych fanów, po to żeby pokazać im jakiegoś chińskiego crapa na mobilki z przyklejonym logo 'Diablo' i się dziwią, że ludziom to się nie spodobało.

No ale, jak zwykle, korpo chce dobrze, tylko ludzie to idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo od zawsze było idiotycznie prostą grą. Diablo 2 w zasadzie można było obsłużyć trzema klawiszami. To formuła która idealnie nadaje się na telefony.

Czy to będzie chiński crap, reskin czegoś czy coś nowego to do końca nie wiemy. Gra wygląda jak coś pomiędzy D2 a D3.

Zwłaszcza że dzisiejsze telefony mogą uciągnąć naprawdę sporo. Na swoim np gram w XCOM, KOTOR I mam parę innych gier na dłuższe podróże. Więc Diablo na telefonie mogę sobie wyobrazić.

Większym zmartwieniem jest model F2P. Ale jak się będą monetyzować - nie mamy pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@dariuszp sorry ale...Baldury można było obsłużyć trzema klawiszami (tab,Q,spacja) a pierwsze dwa Fallouty nawet samą myszą, bez dotykania klawiatury. Co to niby za wyznacznik "prostoty"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khalid napisał:

Zarzekają się, że mają w planach wiele projektów z uniwersum. Hmm... Pewnie Diablo Immortal II. Potem Diablo Immortal III

Pasję to oni mieli kiedyś. Teraz liczy się wyłącznie kasa, ale widać trochę się jednak przeliczyli. Widać, że nie potrafią ogarnąć sytuacji. Aktualnie trailer ich nowej produkcji ma 10 tys łapek w górę i 213 tys łapek w dół, a co ciekawe było już 313 tys. Kłamią i zmieniają fakty. Są przerażeni. Sami sukcesywnie usuwają niewygodne komentarze pod filmem. Patrząc na ich ilość wydaje mi się, że musieli zatrudnić do tego niezłą ekipę. Dramat Blizzarda. Szkoda... żal patrzeć.

Cóż połączenie z Activision poprzez niesławne Vivendi na pewno blizzardowi na dobre nie wyszło, od tamtego czasu tak jak niewiele się działo przed, to po tej fuzji jedynie WoW jakoś im wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariuszp napisał:

Ludzie mają coś z głową i to na poważnie.

Przecież zawód polega na tym że nie zapowiedzieli Diablo 4 albo remastera D2. Zgadza się?

 Człowieku, ale oni NIE pracują nad Diablo 4 czy remasterem Diablo II. Widać sam tego nie ogarnąłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten artykuł jest tak fatalną przetłumaczoną copy-pastą, że aż włosy dęba stają...

co do samego diabolo : największy zawód polega na tym, że oni od wydania dodatku nic z tą grą nie robią (nie licząc beznadziejnych wtórnych sezonów, pseudo-rankingów, dodania krainy na kilka minut grania i umieszczenia D1 w D3 za pomocą filtra graficznego... no i nekromanty w cenie całej podstawki), mieli 4 lata na zrobienie czegoś konkretnego, zarzekali się, że pracują nad marką i jej nie porzucili, dawali znać, że jest kilka projektów a na razie z tych kilku projektów wyszła reedycja diablo na switcha i chiński reskin D3 na mobline arpg... to tak bardzo ludzi zdenerwowało, że kolejny raz wielkie NIC, pokazali trailer gry na smartfony, który był prawdopodobnie droższy wykonaniu niż sama gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają projekty xD No ja na razie to widzimy port trupa na nintendo i robioną przez chinoli gierka na telefony z doklejonym logiem diablo. Patrząc po tym wole nie wiedzieć czym są te inne projekty. Minęły ponad 3 lata od anulowania drugiego dodatku do D3, inne studia kończą w tym czasie gigantyczne projekty oni nie mają nam po takim czasie nic do pokazania. Niech nikt nawet nie wspomina o tej ich mitycznej jakości która wymaga czasu bo po Diablo 3 i paru innych wpadkach dobrze wiemy że to tylko marketingowe bzdury.

Edytowano przez ZubenPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku że można tyle płakać tylko dlatego że ktoś nie zapowiedział jakiejś gry. Naprawdę myślałem że te ostatki ludzi na gram.pl to jednak w miarę dorośli ludzie, a płacz jak w przedszkolu :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, TigerXP napisał:

Jestem w szoku że można tyle płakać tylko dlatego że ktoś nie zapowiedział jakiejś gry. Naprawdę myślałem że te ostatki ludzi na gram.pl to jednak w miarę dorośli ludzie, a płacz jak w przedszkolu :) 

Ale tu nie chodzi o brak zapowiedzi bo o tym było wiadome od ich wpisu na blogu 3 tygodnie temu, tylko o to co ogólnie od lat robią z marką diablo i swoimi innymi grami. A jako że zapowiedź tego czegoś robione przez chinoli była splunięciem w twarz ich fanom to nie ma się co dziwić że poleciał hejt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

Jestem w szoku że można tyle płakać tylko dlatego że ktoś nie zapowiedział jakiejś gry. Naprawdę myślałem że te ostatki ludzi na gram.pl to jednak w miarę dorośli ludzie, a płacz jak w przedszkolu  

Tak i jesteś na to najlepszym przykładem atakując innych ad persona bo obchodzi ich coś innego niż Ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, baran1423 napisał:

Tak i jesteś na to najlepszym przykładem atakując innych ad persona bo obchodzi ich coś innego niż Ciebie 

Ja nikogo nie atakowałem. Stwierdziłem po prostu fakt. Płaczecie jak małe dzieci, bo nie zapowiedzieli taką grę jaką wy chcecie. Żałosne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, TigerXP napisał:

Jestem w szoku że można tyle płakać tylko dlatego że ktoś nie zapowiedział jakiejś gry. Naprawdę myślałem że te ostatki ludzi na gram.pl to jednak w miarę dorośli ludzie, a płacz jak w przedszkolu :) 

 

20 minut temu, TigerXP napisał:

Ja nikogo nie atakowałem. Stwierdziłem po prostu fakt. Płaczecie jak małe dzieci, bo nie zapowiedzieli taką grę jaką wy chcecie. Żałosne. 

Aha.

To co wypisujesz, to totalny debilizm (jak to często zresztą bywa). Nie atakuje cie personalnie; stwierdzam fakt.

I żebyś nie musiał wypisywać bzdur o płakaniu w  moim kierunku: mam gdzieś Blizz i Diablo. Prawdę mówiąc, mam niezłą zabawę z tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować