Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard zarzeka się, że ma wiele innych projektów z uniwersum Diablo w planach

25 postów w tym temacie

33 minuty temu, fenr1r napisał:

 

Aha.

To co wypisujesz, to totalny debilizm (jak to często zresztą bywa). Nie atakuje cie personalnie; stwierdzam fakt.

I żebyś nie musiał wypisywać bzdur o płakaniu w  moim kierunku: mam gdzieś Blizz i Diablo. Prawdę mówiąc, mam niezłą zabawę z tego wszystkiego.

Uderz w stół, a nożyce się odezwą :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:
29 minut temu, baran1423 napisał:

Tak i jesteś na to najlepszym przykładem atakując innych ad persona bo obchodzi ich coś innego niż Ciebie 

Ja nikogo nie atakowałem. Stwierdziłem po prostu fakt. Płaczecie jak małe dzieci, bo nie zapowiedzieli taką grę jaką wy chcecie. Żałosne. 

Jakbyś sie interesował sprawą to płacz nie jest bo ogłoszono "grę której nikt nie chciał", tylko o to jak fatalnie Blizzard podszedł do sprawy. Reakcja publicznosci na ogłoszenie to jedno, może sprawa rozeszła by się po kościach (wiele osób mimo wszystko zakłada, że D4 jest w produkcji). Ale to co wspomina Pani Kasia, że "Produkcja nie zyskała wielu dobrych komentarzy", to wierzchołek góry lodowej. Blizzard osiągnął tak zwany efekt Streisand, czyli próbując "zastuszować sprawę" spowodował jej rozdmuchanie. O jakiej sprawie mowa? Kasowanie negatywnych komentarzy i dislike-ów na Youtube. Zabieranie streamerom którzy ZAPŁACILI za wirtualny bilet możliwości oglądania materiałów (żeby nie rozpowrzechniali negatywizmu). No i hasełka na panelu Q&A w stylu "a co, nie macie smartfonów?".

Fajnie, że zarobią miliony w Chinach. Fajnie, że zarobią więcej niż na płaczących małych dzieciach. Ale mit Blizzarda właśnie upadł. Bo nigdy na żadnym Blizzconie nie było takiego negatywnego rozdzwięku, a przecież na każdym kroku podkreślają "jaka to społeczność dla nich ważna". Wszyscy się kochali, klaskali, wzruszali. Blizzcon jest dla hardkorowych graczy, tych niepostępowych, płaczących, wyolbrzymiająch wszystko maniaków wierzących w Blizzarda, wydających $ na bilet, hotel, jedzenie. Większość z nich to hardkorowi gracze w Diablo (nikt inny dawno juz nie gra w D3 naprzykład). Blizzard woli jednak kasiastą mobilną masówę w Chinach dając assety do reskina, tak reskina, sezonowej gry od jakiegoś chińskiego hegemona. Tak, na pewno chińskie mamusie grajace na smartfonach w przerwie miedzy wożeniem dzieci po szkółkach będą jeździć na Blizzcony, żeby budować "społeczność".

A wystarczyło wrzucić tylk jakiś $%! teaser Diablo 4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale bzdury opowiadacie. Do kasowania nie doszło co było już udowodnione. Cześć głosów zostałaobcięta z powodu botów. A komentarze które niby zostały skasowane są widoczne. I to kilka linii niżej niż komentarz który twierdzi że coś zostało skasowane.

Po prostu komuś się cache nie odświeżył na czas albo komentarz trafił do moderacji.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariuszp napisał:

Ale bzdury opowiadacie. Do kasowania nie doszło co było już udowodnione. Cześć głosów zostałaobcięta z powodu botów. A komentarze które niby zostały skasowane są widoczne. I to kilka linii niżej niż komentarz który twierdzi że coś zostało skasowane.

Po prostu komuś się cache nie odświeżył na czas albo komentarz trafił do moderacji.

 

Ty naprawdę w to wierzysz ? XD  No Blizzard musi sie jakoś tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariuszp napisał:

Ale bzdury opowiadacie. Do kasowania nie doszło co było już udowodnione. Cześć głosów zostałaobcięta z powodu botów. A komentarze które niby zostały skasowane są widoczne. I to kilka linii niżej niż komentarz który twierdzi że coś zostało skasowane.

Po prostu komuś się cache nie odświeżył na czas albo komentarz trafił do moderacji.

 

No faktycznie, po co kasować skoro można zreuploadować trailer (po raz kolejny). Nie muszę nawet robić dogłębnych analiz jak niektórzy. Wczoraj sam sprawdzałem trailer: 2,5 mln wyświetleń, prawe 400k dislików. Sprawdziłem przed chwilą: 1,5 ml wyświetleń, 160k dislików. Dalej żyj w bańce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować