Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz Borderlands bez komiksowego stylu graficznego i cel-shadingu

3 posty w tym temacie

Co prawda nie było tak długiego gameplay-u ale jakiś krotki teaser i screeny bez cellshading-u były pokazywane przed premierą gry. Dopiero potem przerobili ją na wersje z kreskówkową grafiką oraz z luźniejszą fabułą. Jak kogoś interesuje to pierwotnie gra była zapowiadana jako połączenie Halo i Mass Effect-a. Ludzkość została zaatakowana przez obcych i oddział żołnierzy zostaje wysłany na Pandorę gdzie wcześniej żyła inna rasa obcych która także została kiedyś przez nich zaatakowana i wytępiona. Celem oddziału miało być odnalezienie "The Vault" które w tamtej wersji gry było laboratorium tej wytępionej rasy gdzie prowadzono badania nad brodnią która miała powstrzymać najeźdźców.

Edytowano przez Fang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc ten komiksowy styl był czymś, co mnie od gry odstraszało. Owszem, pierwszą część przeszedłem, ale bardziej na zasadzie "całkiem źle nie jest, a wydałem kupę kasy więc szkoda zmarnować" niż z wielką chęcią, ale już po kolejne nie sięgnąłem. Sam gameplay czy fabuła nie były złe, ale grafika wyłącznie denerwowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować