Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warcraft IV - Blizzard wypowiedział się na temat planów odnośnie stworzenia gry

11 postów w tym temacie

A nad czym oni tak mocno pracują przy remasterze W3? Kilka poprawionych tekstur na krzyż, plus nowe modele postaci, plus 4K to wymaga ogromnego wysiłku? Jak to nawet nie pracują nad W4? To nad czym oni pracują? Dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MisioKGB plus nowy voice over, plus dopasowanie map do obecnego lore, plus poprawy w kodzie sieciowym i balansu, plus cutscenki od nowa robione. Fakt to w tydzień można zrobić, to nie wiem co tak długo im schodzi.

A pytanie nad czym pracują jest głupie, bo wiadomo nad czym. Nad tym czego gracze nie chcą xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna świetna wiadomość ech. A może niech wogóle nie robią? Tylko pewnie zawiodą oczekiwania...

Niech lepiej zrobią W3 na mobilki, może więcej graczy podłapie? "We love our community and we want to share this love with more people".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GThor napisał:

@MisioKGB plus nowy voice over, plus dopasowanie map do obecnego lore, plus poprawy w kodzie sieciowym i balansu, plus cutscenki od nowa robione. Fakt to w tydzień można zrobić, to nie wiem co tak długo im schodzi.

A pytanie nad czym pracują jest głupie, bo wiadomo nad czym. Nad tym czego gracze nie chcą xD.

A to ja przepraszam i zwracam honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować