Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera Overkill''s The Walking Dead uczczona nowymi zwiastunami

4 posty w tym temacie

Dla mnie jest to kpina, grałem podczas bety która była niedawno.

-Błędy w lobby

-Wysokie ping/lagi

-Masa błędów 

-AI wrogów po po prostu katastrofalne (strzelanie przez ściany/samochody, czasem zabijają cię jednym strzałem)

-Wieje straszną nudą

-CENA 215 ZŁ HAHA (na steamie)

Jedynie na plus to oprawa graficzna bo jest serio fajna. Jeżeli gra w fazie bety która była niedawno ma katastrofalną ilość bugów które nie są łatane i nagle wydaję się gre to gratulacje.

 

UPDATE: 

Z tego co czytam na forach błędy z bety nie są załatane, jest to zwykły skok na kasę. 

Polecam poczekać z pół roku na obniżkę ceny bo jest to po prostu żałosne. 

Nigdy więcej nic od STARBREEZE

Edytowano przez myth555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra za maks. 50zł.
Durny system misji połącozny momentami z tower defense latasz od bramy do bramy i naprawiasz,stawiasz barykady które trupy obalają w mgnieniu oka (lol).
Sam gameplay nuda jak flaki z olejem + RNG + grind bez grindu daleko się nie zajdzie.
Dobrze ,że darmówka jest bo innaczej by człowiek spalił ponad 200zł na tym szrocie :D
To już The Division nie był tak nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Walking Dead nie ma szczęścia, jeśli chodzi o gry akcji/FPSy. Survival Instinct to kaszana, tutaj może ciut lepiej, choć nadal nie jest to porządny poziom. A szkoda, bo oczekiwałem więcej po tej grze. A przecież pierwszy sezon dziełka Telltale z kolei uważam za coś pięknego. Chyba czas sobie zdać sprawę, że powolne tempo "szwędaczy" i dramatyzm typu "ludzie są gorsi od tych potworów" nie równają się dynamice zombie z Dying Light/Dead Rising/Left 4 Dead czy j'avo z Resident Evil. 

PS: "Hey Joe, wanna play a zombie game?" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować