Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V pobija kolejne rekordy - jest w pierwszej trójce najlepiej sprzedających się gier świata

11 postów w tym temacie

Red Dead Redemption V. Tytuł ten sprzedał się do sklepów łącznie w 17 milionach egzemplarzy.

 

Chyba przegapiłem ostatnie części....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Samers90 napisał:

Red Dead Redemption V. Tytuł ten sprzedał się do sklepów łącznie w 17 milionach egzemplarzy.

 

Chyba przegapiłem ostatnie części....

Kasia jak zawsze w formie  :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie uzbierałem kasy na druga część RDR, a Pani Kasia już pisze o sprzedaży części piątej... Kiedy ja to nadrobię???

A na poważnie - kiedy Pani Katarzyna nadrobi swoje braki w przygotowaniach tekstów i zacznie je czytać przed naciśnięciem przycisku "opublikuj"? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę? Mi nie udało się nawet skończyć GTA V. Odpuściłem w połowie, może,  bo trochę już mnie nudziła, i do dzisiaj od tamtego czasu nie wróciłem. A czekałem na tą grę,  bardzo , zresztą jak wszyscy. Byłem na nocnej premierze,  żeby jak najszybciej zacząć grać, i niestety bardziej mnie wynudzila niż ucieszyła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samers90 napisał:

Red Dead Redemption V. Tytuł ten sprzedał się do sklepów łącznie w 17 milionach egzemplarzy.

 

Chyba przegapiłem ostatnie części....

HIENY I BURAKI NIE PRZEPUSZCZĄ NAWET KOBIECE. PEWNIE ROZPIERA ICH TERAZ DUMA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzikiDzik2123 napisał:
Samers90 napisał:

Red Dead Redemption V. Tytuł ten sprzedał się do sklepów łącznie w 17 milionach egzemplarzy.

 

Chyba przegapiłem ostatnie części....

HIENY I BURAKI NIE PRZEPUSZCZĄ NAWET KOBIECE. PEWNIE ROZPIERA ICH TERAZ DUMA. 

Taki naród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, DzikiDzik2123 napisał:

HIENY I BURAKI NIE PRZEPUSZCZĄ NAWET KOBIECE. PEWNIE ROZPIERA ICH TERAZ DUMA. 

Jak śmiesz określać płeć danej osoby, Ty homofobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, DzikiDzik2123 napisał:

HIENY I BURAKI NIE PRZEPUSZCZĄ NAWET KOBIECE. PEWNIE ROZPIERA ICH TERAZ DUMA. 

Gdyby to była jednorazowa wpadka, to można by było na to przymknąć oko. Gdy jednak podstawowe błędy pojawiają się w wielu tekstach jednej osoby, pretendującej do miana dziennikarza, to już jest to niedbalstwo zawodowe i praca na "odp....ol". I nie ma znaczenia, czy kobieta, czy mężczyzna, liczy się jakość pracy. Autorce tekstów niejednokrotnie wskazywane były błędy logiczne, merytoryczne, ortograficzne, literówki. Dumna z siebie i ze swojej pracy nie robi nic w kierunku poprawy i eliminacji swoich błędów. To tak jakby w piekarni sprzedawali bułki z gwoździami, szpilkami, kawałkami butów i innego śmiecia. Zwracasz uwagę piekarzowi,  a on sobie z tego nic nie robi,  i dalej karmi Cię takim pieczywem. I co? Będziesz jadł, bo piekarz jest kobietą? Nie powiesz ani słowa, bo jakiś randomowy internauta nazwie Cię hieną i burakiem? Nie znamy się, więc takie inwektywy to sobie rzucaj w swoim towarzystwie, a nie personalnie do innych... Bo świadczy to bardziej o Tobie niż o innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colidor napisał:
18 godzin temu, DzikiDzik2123 napisał:

HIENY I BURAKI NIE PRZEPUSZCZĄ NAWET KOBIECE. PEWNIE ROZPIERA ICH TERAZ DUMA. 

Gdyby to była jednorazowa wpadka, to można by było na to przymknąć oko. Gdy jednak podstawowe błędy pojawiają się w wielu tekstach jednej osoby, pretendującej do miana dziennikarza, to już jest to niedbalstwo zawodowe i praca na "odp....ol". I nie ma znaczenia, czy kobieta, czy mężczyzna, liczy się jakość pracy. Autorce tekstów niejednokrotnie wskazywane były błędy logiczne, merytoryczne, ortograficzne, literówki. Dumna z siebie i ze swojej pracy nie robi nic w kierunku poprawy i eliminacji swoich błędów. To tak jakby w piekarni sprzedawali bułki z gwoździami, szpilkami, kawałkami butów i innego śmiecia. Zwracasz uwagę piekarzowi,  a on sobie z tego nic nie robi,  i dalej karmi Cię takim pieczywem. I co? Będziesz jadł, bo piekarz jest kobietą? Nie powiesz ani słowa, bo jakiś randomowy internauta nazwie Cię hieną i burakiem? Nie znamy się, więc takie inwektywy to sobie rzucaj w swoim towarzystwie, a nie personalnie do innych... Bo świadczy to bardziej o Tobie niż o innych...

Zalecam dzienną dawkę Irony detector :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, twilitekid napisał:

Zalecam dzienną dawkę Irony detector :)

Tyyyyyy... To ironia była??? ;P Ze względu na caps lock i brak jakichkolwiek emotek nie wyłapałem... No popatrz, popatrz... Zgredzieję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować