Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zaledwie 110 000 egzemplarzy Pillars of Eternity 2 sprzedane do września 2018

12 postów w tym temacie

Pierwsza część że słabą fabułą i nie mającymi żadnej osobowości postaciami i nudną rozgrywką skutecznie pogrzebała marke jak i sam pomysł odświeżania starych RPGów. Drugi raz już się frajerzy nie złapali na nostalgie i nie kupili.

Edytowano przez ZubenPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZubenPL

"Pierwsza część że słabą fabułą i nie mającymi żadnej osobowości postaciami i nudną rozgrywką skutecznie pogrzebała marke jak i sam pomysł odświeżania starych RPGów. Drugi raz już się frajerzy nie złapali na nostalgie i nie kupili."

 

Że co ?! gra moim zdaniem była(jest) świetna, było wiele prób stworzenia sensownych RPG i wszystko poległo natomiast jak dla mnie gra jest rewelacyjna.Ukończyłem podstawę 2 razy + później z dodatkami, teraz kończę drugi raz dwójkę i na pewno wrócę do niej po raz trzeci.Możliwości zmiksowancyh postaci są obłędne +kombinacje skilli. Dla mnie od czasów klasyków żaden RPG temu nie dorasta..

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego gram.pl rozprzestrzenia falszywe informacje? To jest manipulacja jakiegos czubka z Twittera, ilosc sprzedanych kopii gry wyraznie widac w danych ze Steama, 203 tysiace. A to i tak nie wliczajac sprzedazy z np. GOG'a, ktory w przypadku tego typu gier dominuje Steama. A mowimy tu o zaledwie paru miesiacach, jedynka ma ponad milion sprzedanych kopii ale dopiero po wydaniu wszystkich patchy, dodatkow i paru minionych latkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ZubenPL napisał:

Pierwsza część że słabą fabułą i nie mającymi żadnej osobowości postaciami i nudną rozgrywką skutecznie pogrzebała marke jak i sam pomysł odświeżania starych RPGów. Drugi raz już się frajerzy nie złapali na nostalgie i nie kupili.

Dokładnie, jedynka skutecznie zniechęciła mnie do całej serii, masa psujących grę bugów, długie czasy wczytywania, bezosobowi towarzysze, dziwny system walki (mowa o tej staminie), błędy z pathfindingiem podczas walki, no i fakt, że widać było, że gra była obcięta dla późniejszych DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak januszowi biznesu daje się rolę "inwestora" i już mysli że umie przeprowadzać kalkulacje ;D chociaż to samo można powiedzieć o Małgorzacie która pewnie poprzednio pracowała dla pudelka. Tak się właśnie rodzi fake news który bez chwili zastanowienia leci dalej w świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twilitekid napisał:
KucharzSnaf napisał:

Przecież to nie jest oficjalna informacja tylko domysły jakiegoś inwestora.

Oczekujesz rzetelnej informacji od pani Małgorzaty?

Po zastanowieniu chciałbym przeprosić Panią Małgorzatę za słowa powyżej.

Cala redakcja gram.pl trzyma podobnie niski poziom, wiec wytykanie błędu Małgorzacie było z mojej strony nie na miejscu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam część pierwszą bardzo sobie chwalę. Czuć w niej klimat serii Baldur's Gate, którą uwielbiam. Gra jest olbrzymia, robienie wszystkiego zajmuje dużo czasu, mam wersję na PS4, razem z dodatkami i niespiesznie przechodzę. Mam około 20 godzin rozegranych a nie jestem nawet w połowie fabuły podstawki. A to dlatego, że sukcesywnie realizuję zadania poboczne, gdy tylko na nie natrafiam. System walki mi nie przeszkadza, wręcz mi się podoba, postacie też niczego sobie, dobrym pomysłem jest dodanie "złotych" NPC-ów, których historię poznajemy po wglądzie w ich dusze - niejednokrotnie są tam bardzo fajne historyjki opowiedziane. Rozbudowa warowni - super sprawa, w przerwach między zadaniami schodzę do lochów pod nią, robię 1-2 poziomy i wracam do głównej linii fabularnej. Jedyne, co naprawdę boli, to wspomniany już wcześniej długi czas loadingu, ale idzie to przeboleć.

Czekam, aż wersja definitywna drugiej części będzie na PS4 i również biorę, bo mnie osobiście PoE przypadło do gustu bardziej niż Divinity OS. 

Edytowano przez Colidor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować