Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect - twórcy serii sugerują kontynuację

8 postów w tym temacie

Niech udają, że Andromeda nigdy nie powstała. Przecież mogą zrobić kontynuację trylogii, wybrać jedno oficjalne zakończenie, przeskoczyć 20 lat w przód i opowiedzieć tym razem chociaż trochę bardziej przyziemną historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Andromeda, mimo mojego zafascynowania serią Mass Effect, w ogóle mi nie podeszła. NIe jestem w stanie przebrnąć przez kilka pierwszych godzin gry, choć robiłem już trzy podejścia. Nie pasuje mi wszystko: od cholernie chaotycznej mapy, na której nie do konca wiadomo gdzie iść i co gdzie jest, poprzez kulawe strzelanie, aż do upierdliwego skanowania otoczenia. No nie wchodzi i tyle. A oryginalna trylogię przeszedłem już cztery razy i zamierzam wrócić do niej raz jeszcze... Dlatego mam nadzieję, że kolejny Mass Effect, jeśli powstanie, nie będzie onlinową strzelanką pokroju Anthem, a właśnie powrotem do korzeni serii. Niechby się działa te wspomniane 20 lat w przód, niech protagonistą będzie potomek Sheparda, odnaleziony gdzieś na krańcu galaktyki, próbujący dorównać spuściźnie swego ojca... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami. Jeśli BioWare chociaż trochę interesuje się odbiorem swoich gier przez społeczność, to powinni Andromedę porzucić całkowicie, uznać ją oficjalnie jako pojedynczy "skok w bok" od głównej serii, eksperyment, który się nie udał. Powinni zrobić coś bardzo mocno związanego z oryginalną trylogią. Może na początek kompletny remaster na nowym silniku graficznym? ;P

"This year we take a look back (...)" - brzmi obiecująco. Oby wyciągnęli jakieś sensowne wnioski z tego spoglądania w przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra pójdzie do śmietnika na parę lat. Wróci dopiero po śmierci anthem, jeśli w ogóle. Kontynuacja zależy od sukcesu anthem. Jeśli gra zarobi dużo, za chwilę wyskoczą anthem 2, tak samo jak było z destiny, a mass effect pewnie już nigdy nie wróci. Jeśli anthem upadnie jest szansa, że za parę lat me powroci. A anthem sukcesem może być, jest na to duża szansa. Zarówno EA jak i BW wiedzą ile zależy od tej gry, więc dadzą dużo kasy na promocję i w zasadzie to wystarczy. Przekupić głupich youtuberów aby się nad tym supszczali, ci naciągną amerykańskich nastolatków i sukces jak z destiny. Osobiście nie chcę powrotu tej marki, ponieważ materiał został wyczerpany. Wolałbym jakiś nowy, tajemniczy świat. Inna sprawa, że to studio już nic dobrego nie stworzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie kontynuacja serii to chociaż coś co działo się przed wydarzeniami z Shepardem. Cofnąć się w czasie i wtedy nie moglibyśmy grać jako ludzie a np. jako Kroganin. Na początku walczylibyśmy na Tuchance między sobą przy pomocy salariańskich technologii. Potem wzięliby nas do wojen z Raknii, a potem uczestniczylibyśmy w rebelii krogańskiej, a na końcu przyłączyli się do oddziału ostatniej płodnej samicy. Jako, że Kroganie żyją 1000 lat to mogliby spokojnie wszystkie te wydarzenia zmieścić do jednej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh możecie mieć mnie za pesymistę ale patrząc na ostatnie trendy obawiam się ze następny projekt z uniwersum Mass Effect to będzie gra mobilna lecz chciałbym się mylić :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samers90 napisał:

Ehhh możecie mieć mnie za pesymistę ale patrząc na ostatnie trendy obawiam się ze następny projekt z uniwersum Mass Effect to będzie gra mobilna lecz chciałbym się mylić :( 

Dla serii to nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować