Zaloguj się, aby obserwować  
Delis

Soul Edge, Soul Calibur - Wszystko o serii

37 postów w tym temacie

Nie znalazłem żadnego tematu o tej świetnej bijatyce. Kiedyś u qmpla, jeszcze w czasach władzy ps1, pocinaliśmy w Soul Edge. W SC2 grałem w zeszłym roku na automacie. Teraz, pocinam w trójeczke (na ps2), i muszę stwierdzić, że jest ona świetna ;) Dla niezaznajomionych pare screenów z gry. Ten samuraj na pierwszym screenie to moja ulubiona postać w grze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sloul Calibur niezły jest... Szkoda że ''console only''... Ale zawsze tak jest z bijatykami ;] Ale na PieCa też można się potłuc - w Warrior Within ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Soul Calibur 3 i boje sie grac poniewaz slyszalem ze jak sie sejwuje gre to czesto kasuje inne sejwy z karty pamieci czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 18:10, Adham napisał:

Sloul Calibur niezły jest... Szkoda że ''console only''... Ale zawsze tak jest z bijatykami
;] Ale na PieCa też można się potłuc - w Warrior Within ;]

Ale WW bliższy jest raczej God of War czy serii Devil May Cry. Z bijatyk toczonych na arenach ostatnie co pamiętam to Guilty Gear Isuka, mam z CD-Action:). Ale polecam tylko z zasady ,,na bezrybiu i rak ryba". Jestem tolerancyjny dla mangi, ale mimo to niektóre postacie, bronie czy umiejętnośći(delfin?!) wydawały mi się dziwne:)
Ale mamy Devil May Cry 3, mamy Onimushe 3, będziemy mieć Resident Evila 4, to może i doczekamy się pożądnej bijatyki;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 18:25, Blackgoat napisał:

Ale WW bliższy jest raczej God of War czy serii Devil May Cry.

Sie czepiasz ;]

>Z bijatyk toczonych na arenach ostatnie co pamiętam to Guilty Gear Isuka, mam z CD-Action:). Ale polecam tylko z >zasady ,,na bezrybiu i rak ryba". Jestem tolerancyjny dla mangi, ale mimo to niektóre postacie, bronie czy >umiejętnośći(delfin?!) wydawały mi się dziwne:)
Mam! Mam! ;) Nawet założyłem o tej grze temacik :) Ale jakoś przeszedł bez większego echa :)

Dnia 24.08.2006 o 18:25, Blackgoat napisał:

Ale mamy Devil May Cry 3, mamy Onimushe 3, będziemy mieć Resident Evila 4, to może i doczekamy
się pożądnej bijatyki;).

Ta... w 2280 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 18:30, Delis napisał:


> Ta... w 2280 ;]

brawa dla optymisty ;)

To będzie konwersja z Playstaton 8 more next next gen:). Świetnie zoptymalizowany silnik, dzięki czemu pójdzie na 90 Terahercach ,660000 MB RAM i ledwie12000Mb karty graficznej. Ale w 47 RP zakażą bo deprawuje młodzież;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 18:38, Blackgoat napisał:

To będzie konwersja z Playstaton 8 more next next gen:).

Nie. To będzie PLAYSTATION 8 ;] i do tego XboX NeXt X-files. I oczywiście Nintendo Wio!

Dnia 24.08.2006 o 18:38, Blackgoat napisał:

Świetnie zoptymalizowany silnik, dzięki czemu pójdzie na 90 Terahercach ,660000 MB RAM i ledwie12000Mb karty >graficznej. Ale w 47 RP zakażą bo deprawuje młodzież;)

50 ;] w 48 bedzie delegalizacja Opozycji ;]

Ale koniec offa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 18:33, Moras1990 napisał:

> Ta... w 2280 ;]


Gdzie tam w 2280 :P Przecież w 2012 ma być koniec roku :PP

A ja przytoczę dowcip z pewnego skeczu. Jak skończy się kalendaż Majów(ponoć wtedy będzie koniec świata), to zacznie się kalendaż Czerwców i zięmia będzie trwać dalej;)
W 2000 roku też mialbyć koniec świata, pamiętam jak się bałem tamtego sylwestra:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a graliście w mission mode w taką misję: Dancing Statue? Nieźle to pojechane jest ;) I kim najszybciej to przechodzicie? Ja Mitsurugim, z bronią Soul Edge. Przeważnie robię tak - najpierw unikam ciosów, a później szybkom 3x trójkąt w nogę kolosa. i tak do skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie: czy dla Mitsurugiego można odblokować broń: Soul Calibur? bo odblokowałem Soul Edge dla niego (i paru innych postaci) oraz Soul Calibury dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 10:02, Delis napisał:

kurcze, czyżby nikt więcej nie znał tej gry? ;)

też to mam gra jest super odblokowales wszystkie filmiki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować