Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls VI - Bethesda nie chce zmieniać silnika

24 postów w tym temacie

Czyli Bethesda nadal będzie używać tego gniota zwanego Gamebryo który ma już 21 lat. Ja pierdzielę to będzie masakra jak oni to wydadzą i zapewne znowu gra będzie (jak zwykle) spierdo2!#! od strony technicznej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Numenpl napisał:

Czyli Bethesda nadal będzie używać tego gniota zwanego Gamebryo który ma już 21 lat.

Tak właściwie, jak teraz o tym myślę, to Unreal Engine też dodaje tylko kolejne cyferki do nazwy engine, czyż nie? ;P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Headbangerr napisał:

Tak właściwie, jak teraz o tym myślę, to Unreal Engine też dodaje tylko kolejne cyferki do nazwy engine, czyż nie? ?

Nie końca to jest tak jak piszesz. Prawdą jest że najnowsze wersje silników mają jakiś procent kodu źródłowe tej poprzedniej, ale nie jest to żelazna reguła. Bo bez gruntownej przebudowy silnika dla przykładu Red Engine od CDPR można zapomnieć o pięknej i dobrze działającej grze. 

A to co Bethesda obstawia to nic innego jak jedna wielka łatanina i wieczna przejściówka.  Bo trzeba być totalnym leniem albo beztalenciem by wypuścić Fallout 76 z błędami pamiętającymi nie tyle Fallout 3 co Morrowinda xD!! Twórcy modów już dawno skarcili Bethesdę przy okazji Skyrima, że tak zwany Creation Engine to tak naprawdę Gamebryo Engine, ale widać firma ma klientelę w 4 literach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Numenpl napisał:
1 godzinę temu, Headbangerr napisał:

Tak właściwie, jak teraz o tym myślę, to Unreal Engine też dodaje tylko kolejne cyferki do nazwy engine, czyż nie? ?

Nie końca to jest tak jak piszesz. 

Moja wypowiedź miała prowokować do refleksji. Zbyt wiele ci się ich nie nasunęło, jak widzę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować