Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield V - „;najlepsza gra z serii”; - pochwały dla gry w zwiastunie premierowym

5 postów w tym temacie

To żart? Czy to tak naprawdę,  tą najlepszą grą serii? W życiu nie widziałem bardziej zbudowanej gry. Pograłem 10 godzin w EA Access i już nie chcę więcej. Nie było ani jednej gry, męczy, w którym nie byłoby takich błędów które uniemożliwiałby grę. Nawet luneta w karabinów snajperskim jest zbugowana. To cudo wygląda jak wczesna wersja alfa,  a nie pelnoprawny produkt. Najbliższy rok, to będzie doprowadzenie gry do stanu uzywalnosci. Kurde jaja jakieś. Najlepsza gra serii... buhaha ha. Naprawdę to określenie najmniej tu pasuje. I jest to obiektywna ocena 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, DzikiDzik2123 napisał:

t. Najbliższy rok, to będzie doprowadzenie gry do stanu uzywalnosci. Kurde jaja jakieś. Najlepsza gra serii... buhaha ha. Naprawdę to określenie najmniej tu pasuje. I jest to obiektywna ocena 

90% recenzji w której to stwierdzili do zachwalanie gry za kobiety i murzynów i zdanie o rozgrywce. Recenzent chyba nawet nie odpalił gry tylko z gotowego szablonu napisał recenzje. EA jak zwykle kupuje opinie zresztą to standard w branży.

Edytowano przez ZubenPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzikiDzik2123 napisał:

To żart? Czy to tak naprawdę,  tą najlepszą grą serii? W życiu nie widziałem bardziej zbudowanej gry. Pograłem 10 godzin w EA Access i już nie chcę więcej. Nie było ani jednej gry, męczy, w którym nie byłoby takich błędów które uniemożliwiałby grę. Nawet luneta w karabinów snajperskim jest zbugowana. To cudo wygląda jak wczesna wersja alfa,  a nie pelnoprawny produkt. Najbliższy rok, to będzie doprowadzenie gry do stanu uzywalnosci. Kurde jaja jakieś. Najlepsza gra serii... buhaha ha. Naprawdę to określenie najmniej tu pasuje. I jest to obiektywna ocena 

Widzisz, a ja nie mam żadnych bugów z karabinami ani żadnych bugów uniemożliwiających zakończenie meczu. Godzin mam więcej niż Ty w EA. Do tego na forum, na którym siedzę, nikt o takowych błędach również nie wspominał. Wniosek jest bardzo prosty - wypisujesz bzdury bez pokrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzikiDzik2123 napisał:

To żart? Czy to tak naprawdę,  tą najlepszą grą serii? W życiu nie widziałem bardziej zbudowanej gry. Pograłem 10 godzin w EA Access i już nie chcę więcej. Nie było ani jednej gry, męczy, w którym nie byłoby takich błędów które uniemożliwiałby grę. Nawet luneta w karabinów snajperskim jest zbugowana. To cudo wygląda jak wczesna wersja alfa,  a nie pelnoprawny produkt. Najbliższy rok, to będzie doprowadzenie gry do stanu uzywalnosci. Kurde jaja jakieś. Najlepsza gra serii... buhaha ha. Naprawdę to określenie najmniej tu pasuje. I jest to obiektywna ocena 

BF 4 też był baardzo zbugowany na premierę ale po wszystkich aktualizacjach stał się znacznie lepszy od 3 więc poczekam z tą częścią i myślę, że się to opłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować