Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fortune Island –; pierwszy dodatek do Forza Horizon 4 z datą premiery

3 posty w tym temacie

Konkretów może nie ma, ale na teaserze dostajemy trochę materiałów. Wygląda, że nowa lokacja wzorowana jest na północnych wyspach szkockich, m. in. Skye (charakterystyczne skały, widać też m. in. zamek Eilean Donan). Ja obstawiałem Loch Ness i okolice, ale pojechali jeszcze dalej :D

Dodają nowe efekty pogodowe (pioruny, aurora borelias), ma być dużo krętych dróg (czego fanem nie jestem, ale co tam, jak miejscówka fajna to czemu nie) i jakieś eventy co nazywają się "poszukiwanie skarbów". Fajnie że to "normalny dodatek, a nie jakieś Hot Wheels, UK ma naprawdę duży potencjał do wykorzystania jeśli chodzi o lokacje.

Kupiłem wersje Ultimate i nie żałuje ani złotówki. Gra ciągle mnie wciąga (idealna żeby robić sobie 1-godzinne sesje), a było pewne że dodatkowy content w passie będzie spoko. Co tydzień coś nowego i wciąż dużo rzeczy do robienia. Wiadomo, to gra wyścigowa więc kiedyś się znudzi, ale już włożyłem w nią 60+ godzin grania.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy fakt, że dodatek będzie spory :) jeszcze jak by zrobili tak że do tej mapy dokleją kolejną tak żeby nie wczytywało się tak jak w poprzednich częściach to będzie cool :) zresztą widzę tam jakieś mosty za miastem które by sugerowały do powiększenia mapy, ale się zobaczy. Ja osobiście czekam na dodakek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować