Gram.pl

Fallout 76 - nie usuniecie pliku bety, jeśli... nie kupicie gry

9 postów w tym temacie

1 godzinę temu, Blackhand napisał:

Dobrze, że nie kasuje całej zawartości dysku, na którym się ją ma zainstalowaną, jak to robiło demo Myth II przy próbie odinstalowania :D.

Żeby nie było, jeden z najświeższych przypadków - deinstalator Deltarune (nowy projekt twórcy Undertale) przypadkowo wywalał wszystko, co jest w folderze z deinstalatorem. Jeśli wsadziłeś grę na czysto do "Program Files"... welp... całość szła z dymem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, piomink napisał:

Bo nie bardzo wiem co znaczy " usunięcie pliku z Fallout 76 wymaga zalogowania się na konto " - nie da się go wyj**ć przez windows?

Da się. Problem polega na tym, że odinstalowanie gry poprzez Dodaj/usuń programy odpala Bethesda launchera z poleceniem usunięcia gry (tak jak robi to Steam i cała reszta branży), jednakże nie przewidzieli tego, że BETA była nadana jako uprawnienie do wersji gry przez pewien czas i teraz jak już jest nie aktywna to launcher informuje wprost - że użytkownik nie ma uprawnień. Oczywiście to jest fakap bo nie powinno to być tak gorliwie sprawdzane przy deinstalacji :D.

Ale tak to jest jak się przeciera szlaki dużą grą na swoim launcherze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to tylko kolejne potwierdzenie dla mnie, że lepiej nie bawić się w bety. Gra w półprodukt to nie zabawa, a jeszcze może zdarzyć się coś takiego.

Natomiast zastanawiam się jak to jest z tym usuwaniem, chyba są spodoby na wywalenie czegoś z dysku bez używania wizardów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się