Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deus Ex - Warren Spector chętnie zrobiłby następną grę z serii; wkurzało go Human Revolution

4 posty w tym temacie

Przypominam że dał fanom plaskacza w twarz tworząc gó**o jakim było Deus Ex: Invisible War więc lepiej niech już nie tyka tej marki. Jestem mu wdzięczny za stworzenie marek System Shock, Thief i Deus Ex ale jego czas już chyba przeminął. Od lat nie stworzył niczego ciekawego.

Edytowano przez Fang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fang napisał:

Przypominam że dał fanom plaskacza w twarz tworząc gó**o jakim było Deus Ex: Invisible War więc lepiej niech już nie tyka tej marki. Jestem mu wdzięczny za stworzenie marek System Shock, Thief i Deus Ex ale jego czas już chyba przeminął. Od lat nie stworzył niczego ciekawego.

Ty tak na serio? Koleś ma na koncie jedną grę której nie lubisz i już wszystko źle? 

Ja tam się z jego opinią całkowicie zgadzam. Czy podołałby nową część? Nie wiem. Ale mnie też wkurza fakt że większość RPG niby daje Ci wybór itp ale koniec w końcu na ogół jedyna postać która sobie dobrze w grze radzi to porządny wojownik.

Mało gier jest pokroju klasycznego Fallouta gdzie zamiast finalnej walki z bossem mogłeś mieć mieć dialog. Jako jedną z opcji rozwiązania problemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować