Gram.pl

Destiny 2: Porzuceni - Activision uważa dodatek za porażkę, Bungie jest bardzo zadowolone

6 postów w tym temacie

Taaaa... popatrzmy: 

  • mieli wiele skandali za sobą podczas których wyszło że spowalniają postępy graczy by zmusić ich do mikropłatności
  • gra jest wydmuszką tego co destiny obiecywało i dwójka nie jest wyjątkiem
  • wydają 2 marne dodatki gdzie ostatni niby trochę poprawił grę (niby bo w życiu już tego syfu nie kupię)
  • małe, marne DLC a kosztują tyle co nowa gra
  • dają na blizzcon darmowe Destiny 2... żeby przypomnieć że gra jest OK dopiero z dodatkiem co kosztuje tyle co nowa gra
  • gracze nie dają się oszukać, nie kupują dodatku, gra i dodatki źle się sprzedają

Jaka jesst odpowiedź Acti na to?

  • więcej mikropłatności!
  • więcej dojenia graczy!

Destined to fail

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, dariuszp napisał:

Taaaa... popatrzmy: 

 

Odbiję piłeczkę - aktualizacje są darmowe, więc teoretycznie główne zmiany w grze również są darmowe. Zawartość dodatków to zupełnie co innego (tam też naknocono kilka rzeczy sprawiając, że sprzęt z Y1 jest właściwie bezużyteczny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dariuszp - to mi sie podoba, czysta polska ciemnota. Nie kupił , nie grał... ale juz krytykuje.  Podam przykład. nigdy nie byłem w USA , ale jest tam do du*y, w telewizji gadaja ze sie zabijaja, narkotyki i bieda na drogach. dla tego powiem ze w stanach jest do bani. i nigdy nie kupie biletu na samolot do USA. - przypomina ci cos ta wypowiedz ? kurde niech sie wypowiadaja ci co maja gierke... ja pierdziele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra pograłem sobie w Destiny 2(co do 18 listopada możesz sobie za darmo dodać do konta na battlenecie) przez 1 godz po czym wywaliłem z dysku. Gra działa dobrze, ma piękną grafikę i muzykę ale reszta to jedno wielkie dno i metr mułu.

A co do Activision no cóż tutaj zero niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się