Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield V - recenzja gry na gram.pl

7 postów w tym temacie

"ale bardzo łatwo wyczuć tu klimat gry-usługi, którą Electronic Arts ma zamiar rozwijać w kolejnych latach."

Rozwijać w kolejnych latach i EA? Taaa... a za dwa lata Battlefield 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW widzę, że clickbait się twórcom udał. Zrobili miałką kampanię, ale opatrzyli ją kontowersyjną otoczką żeby przyciagnąć uwagę. Wywołali gównoburze, ludzie i tak to kupią (ale może nawet więcej niż gdyby nie te kontrowersje) ,a oni za dwa lata wydadzą kolejny Battlefield gdzie tym razem bohaterem będzie transwestyta na wózku inwalidzkim, który uratował operację Overlord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miyokari napisał:

Kupując Polską wersję mogę zmienić język na angielski, czy w stylu EA muszę zaciągać angielskie pliki z innych serwisów?

 

Podobno będzie można zmienić wersję językową w wersji multiplayer, w singleplayer zrobili tak że np. jest misja w Norwegii to gadają po norwesku norweskie bojówki i do tego polskie napisy 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż 8.0? Cóż, powiedzonko "gracze i tak kupią" nie wzięło się znikąd. CoD zniechęcił mnie brakiem singla, a BF nie zachęcił mnie kompletnie niczym. Jak zwykle shitowa kampania, kontrowersje na siłę (inwalidzi i masa kobiet na kluczowych frontach), "aż" 8 map do multi identycznego od czasów BF'a 3, no i obietnica trybu battle royale, którym kompletnie rzygam. Sama gra wygląda jak duże DLC do BF 1 no ale cóż ... gracze i tak kupią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować