Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści - sprzedaż poniżej oczekiwań

9 postów w tym temacie

Bo gra jest przeciętna i zabugowana jak cholera. Mnóstwo kart nie działa jak trzeba a patcha do tej pory nie ma żadnego (od 3 tygodni!!!). Twórcy wydali grę na odwal się i kompletnie ją zlali. Wstyd nazywać to wiedźminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agentix napisał:

Bo gra jest przeciętna i zabugowana jak cholera. Mnóstwo kart nie działa jak trzeba a patcha do tej pory nie ma żadnego (od 3 tygodni!!!). Twórcy wydali grę na odwal się i kompletnie ją zlali. Wstyd nazywać to wiedźminem.

Tutaj przede wszystkim zawinił marketing oraz to, że gra została wydana pierwotnie tylko na gog.com. Najlepszym tego przykładem będzie wiadomość, którą dostałem od mojego znajomego w dniu, kiedy Thronebreaker ukazał się na platformie Steam: "to jest pseudo-3d rpg? dlaczego ta gra została wypuszczona tak nagle z du*y". I to jest znajomy, z który niemal codziennie włączy jakąś grę na Steamie. Gra wyszła ponad 2 tygodnie temu i wzięła go (gracza i fana Wiedźmina) z zaskoczenia.

Porównałbym Wojnę Krwi, a przede wszystkim jej sytuację, do Wii U. Ktoś coś słyszał, nikt nie wie co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinna byc tansza na nasz rynek, nie 99 a 69 zl za platny prolog do Gwinta, albo nawet i taniej. Moze na Black Friday cos obniza? Moze wtedy wezme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi, ale masło stoi już po 8 zł ! Ja Wiedźmina kocham i czekam na 4 część. Co do Wiedźmińskich Opowieści... nie grałem, ale znajomi mówią, że ta gra to coś niesamowitego. Ja im wierzę. Moze kiedyś sam kupie chociaż nigdy nie grałem w Gwinta. Ponad 300 godzin w Wiedzmina 3, a nie rozegrałem żadnej talii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khalid napisał:

Nie wiem o co chodzi, ale masło stoi już po 8 zł ! Ja Wiedźmina kocham i czekam na 4 część. Co do Wiedźmińskich Opowieści... nie grałem, ale znajomi mówią, że ta gra to coś niesamowitego. Ja im wierzę. Moze kiedyś sam kupie chociaż nigdy nie grałem w Gwinta. Ponad 300 godzin w Wiedzmina 3, a nie rozegrałem żadnej talii.

Więc nie sugeruj się tym co było w W3 ponieważ samodzielna gra dość mocno się różni od wersji z tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Więc nie sugeruj się tym co było w W3 ponieważ samodzielna gra dość mocno się różni od wersji z tej gry.

Inaczej nie znaczy gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agentix napisał:

Bo gra jest przeciętna i zabugowana jak cholera. Mnóstwo kart nie działa jak trzeba a patcha do tej pory nie ma żadnego (od 3 tygodni!!!). Twórcy wydali grę na odwal się i kompletnie ją zlali. Wstyd nazywać to wiedźminem.

Podasz jakieś konkretne błędy bo ja skończyłem I nie spotkałem żadnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować