Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo - rosyjski oddział firmy z seksistowskim potworem na czele

8 postów w tym temacie

„...więc często odchodzący z Nintendo of Russia mają często nie lada problem...”

Pani Katarzyno! Czyta Pani to, co Pani napisała?

Zresztą... kogo ja pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Colidor napisał:

„...więc często odchodzący z Nintendo of Russia mają często nie lada problem...”

Pani Katarzyno! Czyta Pani to, co Pani napisała?

Zresztą... kogo ja pytam...

Kasia zmieniła nick, czy o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

Kasia zmieniła nick, czy o co chodzi?

Bo to zależy, jak jest zalogowana do serwisu - czasami pod imieniem i nazwiskiem, czasami jako Taeri :) Jak komentowałem artykuł, to jeszcze było imię i nazwisko, teraz już się zmieniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colidor napisał:
TigerXP napisał:

Kasia zmieniła nick, czy o co chodzi?

Bo to zależy, jak jest zalogowana do serwisu - czasami pod imieniem i nazwiskiem, czasami jako Taeri :) Jak komentowałem artykuł, to jeszcze było imię i nazwisko, teraz już się zmieniło...

Pewnie szefostwo gramu ma dość jej fuckupów i kazało jej tak pisac, a ona jak zwykle coś spier... Zwolnić wreszcie, bo już naprawdę nie macie się czym "bronić"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colidor napisał:

„...więc często odchodzący z Nintendo of Russia mają często nie lada problem...”

Pani Katarzyno! Czyta Pani to, co Pani napisała?

Zresztą... kogo ja pytam...

Pani Kasia to nie osoba, a stan umysłu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pamięta ?  XD

"Najprawdopodobniej albo...albo..szyny, które nie są równie, albo tak jak mówiłam we wcześniejszym wejściu szyny były złe..a podwozie...podwozie...też było złe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ja zacznę od tematu newsa, pana fajfusa zanczy się. "Potworem" to on raczej nie jest. Jest za to zwykłym, drobnym, tchórzliwym cwaniaczkiem i prostakiem do kwadratu. Poza tym nie wiem zupełnie, dlaczego, ale nazwisko "Haddaji" jakoś niespecjalnie mi się z szacunkiem do kobiet kojarzy ;P Ale to tylko moje głupie skojarzenia, pewnie z jakiegoś filmu.

A jeśli chodzi o tradycyjne linczowanie pani redaktor przez forumowych kolegów, to właściwie... dlaczego nie XD Jakość publikowanego przez nią materiału nie poprawiła się, ze strony gram.pl reakcji również próżno oczekiwać, więc równie dobrze w komentarzach może wszystko pozostać bez zmian XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować