Gram.pl

Fallout 76 - nie dostał zwrotu za grę, więc zdemolował sklep (wideo)

18 postów w tym temacie

 

Biedaku, jakieś kompleksy na tle malej lufy?

Nic mi do tego, że lufe widziałeś tylko w internecie. To żaden kompleks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, DzikiDzik2123 napisał:

Twoja stara to murzyn 

Cóż za dojrzały tekst, teraz to się popisałeś. Chociaż patrząc na Twoje poprzednie posty, to w sumie mnie nie dziwi. 

A co do newsa, to tylko bardzo dobrze obrazuje jak słaba jest ta gra. Jak wychodziło GTAV to ludzie robili dymy żeby w jakiś sposób dostać swoją kopię. Tutaj robią żeby się jej pozbyć :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, bo widzę, że niektórzy tutaj zbyt mocno rumakują - wszyscy koledzy z wyjątkiem TigerXP dostają po OSTRZEŻENIU.  

Zachowujcie się, bo następne takie wyskoki będą nagradzane odpoczynkiem od komentowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muradin napisał:

No dobra, bo widzę, że niektórzy tutaj zbyt mocno rumakują - wszyscy koledzy z wyjątkiem TigerXP dostają po OSTRZEŻENIU.  

Zachowujcie się, bo następne takie wyskoki będą nagradzane odpoczynkiem od komentowania.

Panie Muradin nie leciałbym, aż tak ostro. Jeśli już to faktycznie DzikiDzik troche popłynął. Patrząc na to tak całkiem szczerze gdybyś nas zbanował to już w ogóle nie mielibyście komentarzy pod chyba żadnym artykułem :)

Korzystają z okazji chciałbym zapytać kiedy uwolnicie nas od artykułów bardzo kreatywnej pani o imieniu Katarzyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khalid napisał:

Korzystają z okazji chciałbym zapytać kiedy uwolnicie nas od artykułów bardzo kreatywnej pani o imieniu Katarzyna ?

Dołączam się do pytania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznę więc od początku - nie, nie jest to nad wyrost, ponieważ twórczość co niektórych obserwuję od dłuższego czasu. I bez względu na komentarze, pewien porządek musi zostać zachowany.

Natomiast co do drugiego, to nie jest pytanie do mnie. Jeśli jednak jesteście zainteresowani pisaniem newsów na gram.pl, bo zakładam że wiele osób pisze je o wiele lepiej i co najważniejsze - bez błędów, to zawsze możecie się zgłosić na redakcja@gram.pl i zasilić szeregi newsroomu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Natomiast co do drugiego, to nie jest pytanie do mnie. Jeśli jednak jesteście zainteresowani pisaniem newsów na gram.pl, bo zakładam że wiele osób pisze je o wiele lepiej i co najważniejsze - bez błędów, to zawsze możecie się zgłosić na redakcja@gram.pl i zasilić szeregi newsroomu

Cieszę się, że też to zauważyłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Khalid napisał:

Cieszę się, że też to zauważyłeś :)

Tu nawet nie chodzi o zauważanie czy nie, ale dochodzę do wniosku, że każdy popełnia błędy, a sam przeglądam newsy hobbystycznie zajmując się korektą. Już to kiedyś tłumaczyłem ;)

Tak czy inaczej, jak powiedziałem - jeśli ktoś chce pisać i uważa, że robi to lepiej, ciekawiej, szybciej itp., to nikt nikomu wrót do newsroomu nie zamyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak czy inaczej, jak powiedziałem - jeśli ktoś chce pisać i uważa, że robi to lepiej, ciekawiej, szybciej itp., to nikt nikomu wrót do newsroomu nie zamyka

Czy mogę zapytać tak całkiem szczerze ? Gdzie jest Myszasty ?! Ten człowiek nawet z dziadostwa potrafił sklecić taki materiał, że głowa mała. Mogę uzyskać żetelną odpowiedź ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Khalid napisał:

Rzetelną... przepraszam. Kiedyś można było edytować.

Już miałem coś pisać... :P

Mysza cały czas jest, nawet siedzi przede mną. Działa i przecież nawet recenzję Red Deada wysmażył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podziwiam stoicki spokój gościa, który odebrał telefon po całej akcji :) może kwestia przyzwyczajenia :D

Co do newsroomu, to jeśli macie jakieś uwagi co do treści, sposobu pisania newsów, czy chcielibyście więcej czegoś w z konkretnego obszaru, to dajcie znać czy tutaj, czy pod innymi materiałami. Błędy robimy, staramy się poprawiać, ale nie zawsze wszystko widać od razu, więc fajnie, że też szybko dajecie znać, jak coś zauważycie:)

Edytować dalej można (przynajmniej ja mogę), ale z poziomu forum, a nie pod konkretnym materiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się