Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 5 zostanie ujawnione w 2019 roku; konsola ma być potworem

8 postów w tym temacie

Potwór nie potwór - dla mnie to nie ma znaczenia. Nigdy zbytnio w bebechy konsolom nie zaglądałem - bardziej interesowały mnie tytuły dostępne na nich. Nie jarają mnie możliwości włączenia wielokrotnych filtrów, wgrywania coraz to wyższych rozdzielczości tekstur, wprowadzanie innych mniej lub bardziej widocznych elementów graficznych. Gra ma przynosić frajdę, a czy będę miał te 5 klatek więcej czy mniej - dla mnie bez różnicy. Uważam, że już PS4 ma naprawdę świetną grafikę w swoich tytułach na wyłączność i wystarczy mi jakość wizualna osiągana w Horizon Zero Dawn, God of War, RDR2, Spider-Manie itd. itp.

Od PS5 oczekuję tylko jednego - możliwości odtwarzania tytułów z PS3 i PS4 w ramach wstecznej kompatybilności, a tym samym dostępu do całej cyfrowej biblioteki Ps Store zgromadzonej przez lata użytkowania konsol Sony. I tyle w temacie. Oby mi się to sprawdziło - wtedy będę przeszczęśliwy i kupię nawet na premierę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colidor napisał:

Od PS5 oczekuję tylko jednego - możliwości odtwarzania tytułów z PS3 i PS4 w ramach wstecznej kompatybilności, a tym samym dostępu do całej cyfrowej biblioteki Ps Store zgromadzonej przez lata użytkowania konsol Sony. I tyle w temacie. Oby mi się to sprawdziło - wtedy będę przeszczęśliwy i kupię nawet na premierę!

To się raczej nie sprawdzi. Odkąd otworzyli Play Station Now z możliwością wypożyczania gier wątpię by dali wsteczną kompatybilność. Jest już ponad 650 tytułów, a lista wzrasta. Będą na konsolach i PC ulepszać tą funkcje by mieć kasę z wypożyczania gier na miesiąc niż bawić się we wsteczną kompatybilność i nic z tego nie mieć. Dodatkowo ta opcjia zwiększała by cenę konsoli, a na to sobie pozwolić nie mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renchar napisał:

To się raczej nie sprawdzi. Odkąd otworzyli Play Station Now z możliwością wypożyczania gier wątpię by dali wsteczną kompatybilność. Jest już ponad 650 tytułów, a lista wzrasta. Będą na konsolach i PC ulepszać tą funkcje by mieć kasę z wypożyczania gier na miesiąc niż bawić się we wsteczną kompatybilność i nic z tego nie mieć. Dodatkowo ta opcjia zwiększała by cenę konsoli, a na to sobie pozwolić nie mogą.

Tyle że jest jeden mankament: PlayStation Now nie jest dostępne w Polsce. A nawet jakby to w końcu u nas dodali, to sam fakt, że posiadam np. cyfrową wersję jakiejś gry na PS3 nie pozwala mi na jej odpalanie w ramach PS Now na PS4. A plotki o wstecznej kompatybilności już się pojawiały mając nawet podstawy technologiczne (emulacja) i myślę, że jak się postarają, to mogą coś takiego zrobić, wzorem Xboxa :) Czas pokazał, że wprowadzenie wstecznej kompatybilności było bardzo dobrym posunięciem Microsoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2018 o 12:10, hydzior napisał:

Potwór który będzie maks 2-2,5x wydajniejszy od ps4pro :D.

Jaki optymista ja myślę że będzie z kilkanaście procent wydajniejszy i nic poza tym. Tak mizerny przeskocz graficzny jak między PS3 a PS4 był to aż szkoda słów, pamietam przeskok z PS2 na PS3 to był skok i Gothic 3 choćby który jako sandbox RPG demolował podzespoły w ówczesnych komputerach a po nim przyszedł Crysis w 2007 :D.

Edytowano przez Illidian_Stormrage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować